ترکیب احتمالی استقلال مقابل ماشین‌سازی/ منشا فیکس می‌شود؟

استقلال فردا میزبان ماشین‌سازی خواهد بود....

استقلال فردا میزبان ماشین‌سازی خواهد بود.

استقلال فردا در دیداری از هفته بیست و ششم لیگ برتر میزبان ماشین‌سازی خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مدال، پس از پیروزی شیرین مقابل سپاهان، استقلال فردا میزبان ماشین‌سازی خواهد بود. آبی‌ها پس از دو پیروزی متوالی مقابل الهلال و سپاهان در تلاش خواهند بود تا با پیروزی مقابل ماشین‌سازی با بهترین شرایط روحی برای بازی با الهلال راهی امارات شوند.
درون دروازه استقلال، حسین حسینی باز هم شانس اول حضور در ترکیب اصلی خواهد بود و در خط دفاعی 4 نفره آبی‌ها، حضور محمد دانشگر و آرمین سهرابیان در قلب خط دفاع قابل پیش‌بینی است و پژمان منتظری و میلاد زکی‌پور گزینه‌های بازی در جناحین خط دفاعی خواهند بود. هر چند ممکن است شفر در مورد روزبه چشمی ریسک کند و این بازیکن که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته را در ترکیب اصلی به جای آرمین سهرابیان قرار دهد.
در خط میانی آبی‌ها، علی کریمی باز هم هافبک تدافعی مرکزی و بازیگردان آبی‌ها در میانه میدان خواهد بود و امید نورافکن و آیاندا پاتوسی با وظایفی کاملا متفاوت مقابل این دو بازیکن بازی خواهند کرد. در سمت راست خط هافبک شانس بازی فرشید اسماعیلی زیاد خواهد بود و در سمت چپ ایسما گزیه اول محسوب می‌شود تا با خروج داریوش شجاعیان از ترکیب اصلی، این بازیکن برای بازی با الهلال استراحت کند. در خط حمله نیز شانس حضور منشا در ترکیب اصلی پس از دو بازی نیمکت‌نشینی زیاد خواهد بود. این مهاجم نیجریه‌ای در بازی با سپاهان در دقایق پایانی بازی زمینه‌ساز گل سه امتیازی استقلال شده بود.
استقلال برای بازی فردا وریا غفوری، طارق همام، محسن کریمی، رضا آذری، الهیار صیادمنش و خسرو حیدری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و فرشید باقری به دلیل مسائل انضباطی اجازه بازی برای این تیم را نخواهد داشت.
گفتنی است استقلال فردا از ساعت 20:15 در ورزشگاه آزادی تهران میزبان ماشین‌سازی خواهد بود.