ترکیب احتمالی استقلال‌‌‌‌‌ مقابل ماشین‌سازی

استقلال در نخستین بازی خود در فصل جدید لیگ برتر عصر فردا در تبریز مقابل ماشین‌سازی به میدان خواهد رفت....

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال فردا در نخستین بازی رسمی خود تحت هدایت آندره‌آ استراماچونی به میدان خواهد رفت. آبی‌ها طی دو ماه گذشته تمرینات منظمی را پشت سرگذاشته‌اند و امیدوارند با مربی ایتالیایی خود روزهای خوبی را در لیگ برتر تجربه کنند.
سرمربی جدید آبی‌ها در تمرینات و بازی‌های دوستانه عمدتا از دو آرایش 1-4-1-4 و 1-3-2-4 استفاده کرده و به نظر می‌رسد در دیدار با ماشین‌سازی از آرایش نسبتا تهاجمی‌تر 1-4-1-4 بهره بگیرد.
درون دروازه استقلال، حضور سیدحسین حسینی قطعی است. در خط دفاعی و در غیاب سیاوش یزدانی محروم، به احتمال بسیار زیاد شاهین طاهرخانی زوج محمد دانشگر خواهد بود و وریا غفوری و میلاد زکی‌پور نیز در جناحین خط دفاع بازی خواهند کرد.
در خط میانی، مسعود ریگی به عنوان هافبک تدافعی بازی خواهد کرد و آرش رضاوند و داریوش شجاعیان جلوتر از وی دو هافبک تهاجمی آبی‌ها خواهند بود. مهدی قائدی و فرشید اسماعیلی نیز در جناحین خط هافبک به میدان خواهند رفت.
در خط حمله نیز شیخ دیاباته که اخیرا از بند مصدومیت رهایی یافته شانس بیشتری نسبت به مرتضی تبریزی برای حضور در ترکیب اصلی خواهد داشت.
گفتنی است این بازی از ساعت 18:00 فردا در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید:
رونمایی عجیب از طرح جدید پیراهن استقلال +عکس
محمودزاده: استقلال نتوانست کارت بازی همه بازیکنانش را بگیرد
اعلام لیست ۱۹ نفره استقلال برای بازی با ماشین سازی

تگ ها


ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی استقلال ترکیب استقلال استقلال ماشین سازی استقلال اخبار ماشین سازی ماشین سازی ماشین سازی استقلال ماشین سازی استقلال ماشین سازی-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال