ترکیب احتمالی استقلال مقابل ماشین سازی

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با سه تغییر نسبت به بازی با پیکان، تیمش را روانه دیدار با ماشین سازی می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر ایران، تیم های استقلال و ماشین سازی امروز و از ساعت ۱۶ در استادیوم بنیان دیزل به مصاف هم می روند. دیداری که برای دو تیم جنبه های متفاوتی دارد. یک تیم برای رسیدن به صدر جدول تلاش می کند و دیگری برای بقا.


اما فرهاد مجیدی برای این دیدار همچون دو بازی گذشته، رشید مظاهری را درون دروازه تیمش قرار داده است. مظاهری که یکی از خوب های استقلال در این فصل بوده، طی ۱۹ دیدار آبی پوشان در لیگ و حذفی، ۱۵ بار درون چارچوب قرار گرفته و موفق به ثبت ۷ کلین شیت شده است.


با توجه به غیبت انضباطی محمد دانشگر در این بازی، مجیدی تصمیم گرفته است تا از محمدحسین مرادمند در ترکیب تیمش استفاده کند. او امروز زوج سیاوش یزدانی در خط دفاعی استقلال خواهد بود. محمد نادری که مقابل پیکان عملکرد خوبی داشت، در سمت چپ خط دفاعی حضور دارد. وریا غفوری نیز برخلاف دو بازی گذشته یک خط عقب آمده و در پست دفاع راست بازی می کند. پستی که در دو بازی گذشته سیداحمد موسوی در آنجا حضور داشت.


مجیدی برای این دیدار از مسعود ریگی در پست هافبک دفاعی استفاده می کند. آرش رضاوند و فرشید اسماعیلی به مانند دو بازی قبلی در این دیدار نیز در خط میانی انجام وظیفه می کنند. بازگشت بابک مرادی به سمت چپ خط هافبک استقلال دومین تغییر فرهاد نسبت به بازی گذشته است.


با توجه به غیبت شیخ دیاباته در این دیدار، مجیدی از زوج ارسلان مطهری و مهدی قایدی در خط حمله استفاده کرده است. با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال، آنها نمی توانند از بازیکنان جدید خود نظیر آرمان رمضانی استفاده کند که اگر اینگونه نبود شاید در بازی امروز شاهد نخستین حضور این بازیکن در لباس استقلال می بودیم.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل ماشین سازی:
رشید مظاهری – محمدحسین مظاهری – سیاوش یزدانی – محمد نادری – وریا غفوری – مسعود ریگی – بابک مرادی – آرش رضاوند – فرشید اسماعیلی – مهدی قایدی – ارسلان مطهری

بیشتر بخوانید:

آذری آماده تقابل با استقلال با پیراهن ماشین سازی

استقلال با هفت غایب مقابل ماشین سازی

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال