ترکیب احتمالی استقلال مقابل نساجی

استقلال با چند مصدوم مقابل نساجی به میدان خواهد رفت....

استقلال با چند مصدوم مقابل نساجی به میدان خواهد رفت.

استقلال در شرایطی مقابل نساجی بازی خواهد کرد که وینفرد شفر چند بازیکن خود را در اختیار نخواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، استقلال فردا در آخرین بازی خود در سال 97 میزبان نساجی خواهد بود. آبی‌ها که سه‌شنبه مقابل العین در همین ورزشگاه متوقف شده بودند در تلاش خواهند بود تا با پیروزی در این دیدار حداقل با دومی در لیگ برتر سال 97 را به پایان برسانند.
قابل پیش‌بینی است که استقلال با آرایش 3-3-4 (شکل تهاجمی‌تر 1-4-1-4) به میدان برود و دو بازیکن کناری آبی‌ها در فاز حمله میل بیشتری به بازی در یک سوم تهاجمی حریف داشته باشند. استقلال برای این بازی وریا غفوری، خسرو حیدری، الهیار صیادمنش و رضا آذری را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت با این حال سایر بازیکنان استقلال در اختیار شفر خواهند بود.
درون دروازه، مهدی رحمتی گزینه اول بازی در ترکیب اصلی خواهد بود و در خط دفاعی، محمد دانشگر و روزبه چشمی در قلب خط دفاعی بازی خواهند کرد تا پژمان منتظری در سمت راست خط دفاعی در غیاب وریا غفوری و خسرو حیدری به میدان برود. در سمت چپ نیز با توجه به درخشش میلاد زکی‌پور در بازی با العین، احتمال حضور این بازیکن در ترکیب اصلی بیشتر از امید نورافکن خواهد بود.
در خط میانی، علی کریمی به عنوان هافبک دفاعی مرکزی بازی خواهد کرد و فرشید باقری و آیاندا پاتوسی جلوتر از وی دو هافبک تهاجمی استقلال خواهد بود. در خط حمله نیز فرشید اسماعیلی و اسماعیل گونکالوس در جناحین شانس بالایی برای بازی در ترکیب اصلی خواهند داشت و گادوین منشا نیز در راس تهاجمی آبی‌ها بازی خواهد کرد.
گفتنی است استقلال فردا از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی میزبان نساجی خواهد بود.