ترکیب احتمالی استقلال‌ مقابل‌ نساجی‌‌‌‌

استقلال در غیاب چند بازیکن محروم و مصدوم مقابل نساجی به میدان خواهد رفت....

ترکیب احتمالی استقلال‌ مقابل‌ نساجی‌‌‌‌

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال فردا در دیداری از هفته یازدهم لیگ برتر میهمان نساجی خواهد بود. آندره‌آ استراماچونی برای این بازی، بازیکنانی چون فرشید باقری، میلاد زکی‌پور، محسن کریمی و داریوش شجاعیان را به دلیل مصدومیت و محمد بلبلی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و محمد دانشگر نیز با صلاح‌دید کادر فنی این تیم راهی قائم‌شهر نشده است.
در ترکیب استقلال حضور حسین حسینی درون دروازه قطعی به نظر می‌‎رسد و در خط دفاعی سه نفره این تیم حضور روزبه چشمی، سیاوش یزدانی و عارف غلامی قابل پیش‌بینی خواهد بود.
در خط میانی آبی‌ها علی کریمی و مسعود ریگی در مرکز خواهند بود و وریا غفوری و هروویه میلیچ دو وینگ بک استقلال در این بازی خواهند بود و فرشید اسماعیلی جلوتر از این نفرات در پست هافبک تهاجمی بازی خواهد کرد.
در خط حمله نیز زوج مهدی قائدی و شیخ دیاباته در اختیار استراماچونی خواهند بود.
در چنین وضعیتی سرمربی ایتالیایی استقلال بازیکنانی چون مرتضی تبریزی، آرش رضاوند، علی دشتی، سجاد آقایی و چند بازیکن جوان دیگر را روی نیمکت در اختیار خواهد داشت.
گفتنی است این بازی از ساعت 15:30 فردا در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط:
تغییر مجدد ساعت بازی نساجی و استقلال

تگ ها


ترکیب احتمالی استقلال ترکیب احتمالی ترکیب استقلال بررسی ترکیب استقلال آنالیز ترکیب استقلال استقلال نساجی استقلال هفته یازدهم لیگ نوزدهم هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته یازدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران استقلال نساجی مازندران نساجی مازندران-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال