ترکیب احتمالی استقلال‌‌‌ مقابل نفت مسجدسلیمان

استقلال به احتمال بسیار زیاد با چند تغییر در ترکیب خود نسبت به هفته گذشته در بازی امروز به میدان خواهد رفت....

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال عصر امروز در دیداری از هفته سوم لیگ برتر میهمان نفت مسجدسلیمان خواهد بود. پس از کسب یک امتیاز از دو بازی نخست، استقلال در این بازی به دنبال سه امتیاز خواهد بود و هر نتیجه دیگری به جز این آبی‌ها را راضی نخواهد کرد.
قابل پیش‌بینی است حسین حسینی انتخاب اول استراماچونی درون دروازه باشد. با پایان محرومیت محمد دانشگر، وی در قلب خط دفاعی زوج سیاوش یزدانی خواهد بود و در سمت راست خط دفاعی وریا غفوری با بازوبند کاپیتانی بازی خواهد کرد. در سمت چپ هروویه میلیچ شانس اصلی بازی در ترکیب اصلی خواهد بود چرا که میلاد زکی‌پور مدافع چپ استقلال در دو هفته اول لیگ برتر طبق نظر استراماچونی به یک باره از لیست 19 نفره خط خورده و با این تیم راهی اهواز مسجدسلیمان نشده است.
در خط میانی، علی کریمی گزینه اول بازی در پست هافبک تدافعی خواهد بود و جلوتر از وی، آرش رضاوند و فرشید اسماعیلی بازی خواهند کرد. در سمت راست خط هافبک، داریوش شجاعیان بیشتر از بقیه شانس حضور در ترکیب اصلی را دارد و در سمت چپ مهدی قائدی بازی خواهد کرد.در راس تهاجمی آبی پوشان نیز، شیخ دیاباته به میدن خواهد رفت.

به گزارش مدال این دیدار از ساعت 19:45 امروز در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط:
نفت مسجدسلیمان – استقلال/ تلاش آبی‌ها برای فرار از بحران

تگ ها


ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی استقلال ترکیب ترکیب استقلال استقلال نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان استقلال هفته سوم لیگ برتر هفته سوم لیگ نوزدهم استقلال نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال