ترکیب احتمالی استقلال مقابل پیکان/ جانشین استرا کیست؟

استقلال فردا در دیداری از هفته چهاردهم لیگ برتر در ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان پیکان خواهد بود....

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال فردا در دیداری از هفته چهاردهم لیگ برتر در شرایطی میهمان پیکان خواهد بود که این دیدار تحت‌الشعاع اتفاقات امروز حول نیمکت آبی‌ها بوده و غیبت استراماچونی در تمرین روزهای اخیر و خبر فسخ قرارداد وی اتفاقات مرتبط با این بازی را تحت تاثیر خود قرار داده است.
تا لحظه تنظیم این گزارش، خبرها حاکی از آن است که استراماچونی در این بازی حضور نخواهد داشت و طبق آنچه جواد زرینچه در گفت‌وگو با مدال بیان کرده سرپرست آبی‌ها در مسائل فنی دخالت نخواهد داشت تا استقلال بدون سرمربی به مصاف پیکان بروند.
در ترکیب استقلال، حضور حسین حسینی درون دروازه قطعی است و در خط دفاعی سه نفره این تیم عارف غلامی، روزبه چشمی و محمد دانشگر به میدان خواهند رفت. علی کریمی و مسعود ریگی دو هافبک میانی استقلال خواهند بود و وریا غفوری و هروویه میلیچ به ترتیب در پست وینگ بک راست و چپ بازی خواهند کرد.
فرشید اسماعیلی هافبک تهاجمی استقلال خواهد بود و جلوتر از وی مهدی قائدی و مرتضی تبریزی شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی خواهند داشت.
استقلال برای این بازی سیاوش یزدانی، میلاد زکی‌پور، داریوش شجاعیان، محسن کریمی و علی دشتی را به دلیل مصدومیت و محمد بلبلی و شیخ دیاباته را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.
گفتنی است این بازی از ساعت 17:30 فردا در ورزشگاه شهدای شهر قدش برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
میلیچ: استراماچونی دیگر سرمربی استقلال نیست

 

تگ ها


ترکیب احتمالی فوتبال ایران استقلال ترکیب احتمالی استقلال آنالیز ترکیب استقلال بررسی ترکیب استقلال اخبار استقلال استراماچونی آندره آ استراماچونی پیکان استقلال لیگ برتر ایران هفته چهاردهم لیگ نوزدهم هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته چهاردهم لیگ برتر ایران استقلال پیکان تهران پیکان تهران-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال