ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل‌گهر/ دستِ بسته استرا

استقلال در شرایطی فردا مقابل گل‌گهر سیرجان قرار خواهد گرفت که چند بازیکن خود را به دلایل مختلف برای این بازی در اختیار ندارد....

استقلال در شرایطی فردا مقابل گل‌گهر سیرجان قرار خواهد گرفت که چند بازیکن خود را به دلایل مختلف برای این بازی در اختیار ندارد.

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال فردا میزبان گل‌گهر خواهد بود. آبی‌ها پس از کسب نخستین پیروزی فصل خود مقابل گل‌ریحان (که در جام حذفی رقم خورد) در تلاش خواهند بود تا در این بازی نخستین پیروزی لیگ خود را نیز به دست آورند.

در غیاب دو مهره تدافعی مورد اعتماد، استراماچونی به احتمال فراوان در این دیدار بار دیگر روی به بازی با 2 مدافع میانی خواهد آورد و بار دیگر استقلال را با آرایش 1-4-1-4 در زمین خواهیم دید.

حسین حسینی به طور قطع درون دروازه استقلال قرار خواهد گرفت و در خط دفاعی این تیم، روزبه چشمی و محمد دانشگر در عمق و وریا غفوری و هروویه میلیچ در جناحین بازی خواهند کرد. در خط میانی این تیم علی کریمی هافبک تدافعی مرکزی خواهد بود و در آرش رضاوند و فرشید اسماعیلی جلوتر از وی به میدان خواهند رفت. داریوش شجاعیان و مهدی قائدی دو وینگر احتمالی استقلال در این بازی خواهند بود و در خط حمله به نظر می‌رسد شانس حضور سجاد آقایی در میان بازیکنان اصلی بیشتر از مرتضی تبریزی خواهد بود.

گفتنی است این بازی از ساعت 16:00 فردا در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
گزارش تمرین استقلال/ استراماچونی برای بازیکنان سخنرانی کرد

تگ ها


ترکیب استقلال ترکیب احتمالی استقلال تغییرات در ترکیب استقلال استقلال اخبار استقلال استقلال گل گهر بازی استقلال گل گهر هفته ششم لیگ نوزدهم هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران هفته ششم لیگ برتر گل گهر سیرجان فوتبال