ترکیب احتمالی الاهلی مقابل پرسپولیس

پرسپولیس فردا مقابل الاهلی به میدان خواهد رفت....

پرسپولیس فردا مقابل الاهلی به میدان خواهد رفت.

الاهلی در شرایطی مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت که ترکیب این تیم طی هفته‌های اخیر دستخوش تغییرات متعددی بوده است.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولس فردا در سومین بازی مرحله گروهی فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی خواهد رفت. این تیم متمول عربستانی در فصل جاری لیگ برتر عربستان نتایج چندان خوبی را کسب نکرده و در حال حاضر شانس چندانی هم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فصل آتی از طریق لیگ ندارد با این حال الاهلی تحت هدایت خورخه فوساتی باتجربه تیمی قابل احترام و غنی است و کاملا قابل انتظار است که پرسپولیس کار دشواری مقابل این تیم داشته باشد.
تحت هدایت این سرمربی اهل اروگوئه، الاهلی با آرایش 2-5-3 و 1-4-1-4 به میدان رفته است و به نظر می‌رسد به مانند دو بازی قبلی الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا، بازی با آریاش 3 دفاعه مدنظر سرمربی این تیم باشد.
درون دروازه الاهلی، محمد العویس ملی‌پوش بازی می‌کند و جلوتر از وی، پائولو دیاز اهل شیلی به همراه آدریلان سانتوس برزیلی و محمد آل فتیل بازی خواهند کرد. سعید المولد پیستون راست این تیم خواهد بود و در سمت چپ و در غیاب حسین عبدالغنی 42 ساله، شانس بازی عبدالباسط هندی 22 ساله بیشتر از سایر گزینه‌ها خواهد بود.
در خط میانی نوح الموسی و حسین المقهوی گزینه‌های اصلی حضور در ترکیب اصلی خواهند بود و عبدالفتاح عسیری جلوتر از این بازیکنان به عنوان هافبک آزاد و بازیساز بازی خواهد کرد هر چند احتمال حضور سلمان الموشر نیز به جای این بازیکن وجود خواهد داشت. در خط حمله عمر الوسمه با بازگشت از بند مصدومیت گزینه اول بازی در ترکیب اصلی خواهد بود و مهند عسیری و جانی مهاجم اهل کیپ ورد گزینه‌های بازی کنار این مهاجم اهل سوریه خواهند بود که در این میان شانس بازی کردن جانی بیشتر است.
الاهلی برای این بازی به جز حسین عبدالغنی، معتز هوساوی و محمد الزبیدی را هم به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.
گفتنی است این دیدار از ساعت 20 فردا در ورزشگاه زعبیل دوبی برگزار خواهد شد.