ترکیب احتمالی الدحیل مقابل استقلال

الدحیل فردا در دیداری از لیگ قهرمانان آسیا میزبان استقلال خواهد بود....

الدحیل فردا در دیداری از لیگ قهرمانان آسیا میزبان استقلال خواهد بود.

الدحیل فردا در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا میزبان استقلال خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مدال، در نخستین بازی از مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان، الدحیل فردا در دوحه میزبان استقلال خواهد بود. شاگردان روی فاریا  در شرایطی در این دیدار به میدان خواهند رفت که المعز علی آقای گل جام ملت‌های آسیا را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت با این حال مهدی بن‌عطیه و شویا ناکاجیما خریدهای گران‌قیمت زمستانی این تیم در اختیار فاریا خواهند بود.
الدحیل به احتمال بسیار زیاد با آرایش همیشگی 3-3-4 خود در این دیدار به میدان خواهد رفت. امین لکومته دروازه‌بان مراکشی‌الاصل این تیم درون دروازه خواهد بود. در قلب خط دفاعی، زوج مهدی بن‌عطیه مراکشی و بسام الراوی عراقی‌الاصل و ملی‌پوش قطری در قلب خط دفاعی الدحیل بازی خواهند کرد و مراد ناجی و سلطان البرکه دو مدافع کناری این تیم خواهند بود.
در خط میانی سه نفره الدحیل، عاصم مادیبو که اصلیتی سودانی دارد و از بازیکنان کلیدی تیم ملی قطر در جام ملت‌ها بوده در مرکز خط میانی بازی خواهد کرد و کریم بوضیاف و لوئیز جونیور باتجربه در طرفین وی حضور خواهند داشت. در خط حمله، شویا ناکاجیما خرید 35 میلیون یورویی الدحیل در سمت راست بازی خواهد کرد و ادمیلسون برزیلی گوش چپ الدحیل خواهد بود و کریم العربی در راس خط حمله این تیم بازی خواهد کرد.
گفتنی است این بازی فردا از ساعت 18:45 در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه دوحه برگزار خواهد شد.