ترکیب احتمالی اینترمیلان برای فصل ۲۰-۲۰۱۹

تیم اینترمیلان در فصل نقل و انتقالا بسیار پرکار ظاهر شده و در فصل حدید اهداف بزرگی در سر دارد....

به گزارش مدال، اینترمیلان در فصل جدید کاملا تغییر کرده و هم در لیست اصلی و هم روی نیمکت دست به تغییرات گسترده‌ای زده است. با وجود گذشت ۱ هفته از سری‌آ، سایت ترنسفر مارکت ترکیب احتمال اینتر برای فصل جدید را بررسی کرده است.
اینتر کونته احتمالا در ادامه فصل با توجه به خریدهای جدید با سیستم ۲-۵-۳ بازی خواهد کرد. سمیر هندانوویچ درون دروازه قرار می گیرد و اینتر در این قسمت تغییری نخواهد داشت. در قلب خط دفاعی استفان دی‌فرای قرار می‌گیرد و در چپ و راست او گودین و اشکرینیار حضور خواهند داشت. 
در خط هافبک بارلا، بروزویچ و سنسی میانه میدان را در دست خواهند گرفت. با توجه به سیستم کونته، احتمالا کاندروا پیستون راست خواهد بود و کوادو آساموا در جناح چپ قرار خواهد گرفت.
خط حمله اینتر بیشترین تغییر را در این تیم خواهد داشت. اینتر دیگر از ایکاردی استفاده نمی‌کند و احتمالا لوکاکو و سانچز در نوک خط حمله قرار خواهند گرفت.
این ترکیب احتمالی است و می تواند تغییرات زیادی داشته باشد. به طور مثال اینتر می‌تواند روی به سیستم ۳-۳-۴ بیاورد. در آن صورت خط هافبک شامل بارلا، بروزویچ و سنسی خواهد بود و در خط حمله نیز لوکاکو، سانچز و لوتارو مارتینز به ایفای نقش خواهند پرداخت.
اینتر کونته جدی‌ترین گزینه به چالش کشیدن یوونتوس برای قهرمانی است و باید مشاهده کرد بالاخره تیمی می‌تواند قهرمانی را از یووه دور کند یا خیر.

بیشتر بخوانید:

شکایت مائورو ایکاردی از باشگاه اینتر

 

تگ ها


ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی اینترمیلان اینترمیلان_۲۰ ۲۰۱۹ آنتونیو کونته اینتر میلان سری آ فوتبال