ترکیب احتمالی بارسلونا برای فصل ۲۰۱۹/۲۰

ترکیب بارسلونا برای فصل آینده دچار تغییرات زیادی نخواهد شد اما بارسایی‌ها به دنیال تقویت خود هستند....

ترکیب احتمالی بارسلونا برای فصل ۲۰۱۹/۲۰

بارسلونا در حال بررسی گزینه‌های خرید و فروش برای تقویت تیم خود است.
به گزارش مدال، بارسایی‌ها فصل گذشته توانستند لالیگا را به خانه ببرد اما در لیگ قهرمانان و کوپا دل‌ری ناکام بودند و به همین دلیل قصد دارند تیم خود را تقویت کنند.
فصل آینده بارسلونا درون دروازه تغییری نخواهد داشت. ترشتگن گزینه اول آن‌هاست. بارسایی‌ها می‌خواستند یک دروازه‌بان را جانشین سیلیسن کنند اما با پیدا نکردن گزینه مناسب دیگر به انجام این کار اقدام نخواهند کرد.
در قلب خط دفاعی، بارسلونا پیکه را بدون جانشین می‌بیند امادر کنار او به دنبال دی‌لیخت است. اگر مدیران باشگاه کاتالونیایی نتوانند با او به توافق برسند لنگله یا تودیبو می‌توانند در کنار پیکه ایفای نقش کنند. اوم‌تیتی هم در حال بررسی پیشنهدات خود است و ممکن است از بارسا جدا شود. در سمت راست گزینه اصلی سرخیو روبرتو است و سمدو به عنوان جانشین او روی نیمکت می‌نشیند. در سمت چپ هم با وجود اشتباهات فراوان جوردی آلبا در انتهای فصل گذشته، او در ترکیب قرار خواهد گرفت و برای جانشینی آلبا، بارسایی‌ها روی بازیکن جوان خود کوکورلا حساب می‌کنند.
خط هافبک سه نفره بارسلونا جزو مرموزترین قسمت‌های ترکیب فصل آینده بارساست. مدیران باشگاه کاتالونیایی با دی‌یانگ قرارداد امضا کرده‌اند اما جای او مشخص نیست. ممکن است او حتی به جای بوسکتسی که اندکی افت کرده، در ترکیب قرار گیرد. بارسا در این منطقه ویدال، آلنیا، راکیتیچ (احتمال ترک بارسا را دارد)، آندره گومز را در اختیار دارد اما ترکیب نهایی مورد نظر والورده هنوز هم گنگ است.
در خط حمله، مسی هرکجا که بخواهد به صورت فیکس بازی خواهد کرد! ترجیح او و والورده وینگر راست است. دیگر گزینه بارسا (برای پست وینگر راست، نه جانشین مسی!) دمبله است. در نوک پیکان خط حمله بارسا سوارز قرار می‌گیرد. بواتنگ هم می‌تواند در این پست بازی کند اما با توجه به شرایط و سطح فنی‌اش در سال گذشته او احتمالا جدا می‌شود. در نهایت وینگر چپ جذاب‌ترین و نگران‌کننده‌ترین گزینه برای هواداران بلوگراناست. آن‌ها در این منطقه کوتینیو را در اختیار دارند اما مشکلات شدید او با هواداران بارسا پابرجاست. از سوی دیگر گریزمان که قرار بود لباس بارسلونا را بر تن کند هم  با احتمال زیادی به PSG می‌رود زیرا رختکن بارسا خیلی موافق او نیست.
حضور مسی در سمت راست، دمبله در سمت چپ (یا مالکوم) و قرار گرفتن سوارز در نوک، می‌تواند بهترین و قوی‌ترین حالت تیم بارسا باشد.

 

بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی رئال برای فصل ۲۰۱۹/۲۰

تگ ها


گزارش اختصاصی ترکیب بارسلونا لیونل مسی ترکیب احتمالی لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال