ترکیب احتمالی بایرن‌مونیخ در فصل ۲۰۱۹/۲۰

ترکیب بایرن‌مونیخ برای فصل بعد چند تغییر خواهد داشت....

ترکیب احتمالی بایرن‌مونیخ در فصل ۲۰۱۹/۲۰

بایرن‌مونیخ برای فصل بعد دست به تغییرات گسترده ای خواهد زد.
به گزارش مدال، بایرنی‌ها امسال توانستند دوگانه فتح کنند و در جام‌های داخلی موفق باشند اما شکست در مرحله حذفی لیگ قهرمانان باعث انتقادات شدیدی از آن‌ها شد. به همین دلیل احتمالا ترکیب آن‌ها برای فصل بعد با تغییراتی مواجه خواهد شد.
درون دروازه این تیم هیچ تغییری انجام نمی‌شود و نویر قطعا سال آینده هم در جمع باوارایایی‌ها حضور خواهد داشت. زوله و آلابا هم مانند امسال در ترکیب حضور خواهند داشت اما بایرنی‌ها با خرید مدافع راست تیم قهرمان جهان سمت راست خود را قوی‌تر کرده‌اند. بنجامین پاوارد با مبلغ ۳۵ میلیون یورو به بایرن پیوسته است. لوکاس هرناندز هم با مبلغ ۷۰ میلیون یورو با بایرنی‌ها به توافق خواهد رسید تا به عنوان زوج زوله در قلب خط دفاعی مونیخی‌ها قرار گیرد.
با توجه به حضور پاوارد در خط دفاعی کیمیچ به هافبک منتقل می‌شود و جلو او تیاگو قرار خواهد گرفت. بایرنی‌ها برای زوج تیاگو آلکانترا، رودریگو را در نظر دارند اما هنوز اتلتیکو مادرید به آن‌‌ها جواب مثبت نداده است.
خط حمله بایرن فقط یک تغییر خواهد داشت. در نوک پیکان خط حمله لواندفسکی حضور خواهد داشت و گنبری وینگر راست است اما بایرنی‌ها می‌خواهند برای پست وینگر چپ، لروی سانه را جذب کنند. سانه هنوز توافقی با بایرنی‌ها نکرده اما احتمالا با مبلغ ۱۰۰ میلیون به جمع بایرنی‌ها اضافه خواهد شد تا ترکیب احتمالی بایرن برای فصل بعد شکل گیرد.

بیشتر ببینید:

جشن قهرمانی بایرن مونیخ در جام حذفی آلمان/ ویدیو

 

تگ ها


نقل و انتقالات ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی بایرن مونیخ بنجامین پاوارد تیاگو مانوئل نویر بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال