ترکیب احتمالی تراکتورسازان مقابل استقلال

تراکتورسازی فردا در بازی با استقلال به احتمال فراوان با ترکیبی قابل پیش‌بینی در زمین حضور خواهد یافت....

تراکتورسازی فردا در بازی با استقلال به احتمال فراوان با ترکیبی قابل پیش‌بینی در زمین حضور خواهد یافت.

تراکتورسازی احتمالا با ترکیبی بدون تغییر نسبت به دو بازی گذشته خود مقابل استقلال به میدان خواهد رفت.
به گزارش خبرنگار مدال، در حساس‌ترین بازی هفته هجدهم، تراکتورسازی فردا میزبان استقلال خواهد بود. تراکتورسازان تحت هدایت جرج لیکنز بلژیکی از دو بازی قبلی خود 4 امتیاز کسب کرده‌اند و امیدوارند با پیروزی در بازی فردا، اختلاف خود با صدرنشینان را کمتر از قبل کنند.
این تیم سرخ‌پوش تبریزی در دو بازی قبلی با آرایش 4-2-3-1 به زمین رفته‌اند و قابل حدس است که فردا نیز با چنین آرایشی مقابل استقلال حاضر شوند. درون دروازه، حضور محسن فروزان قابل پیش‌بینی است و در خط دفاعی زوج محمد طیبی و ایمان سلیمی در عمق بازی خواهند کرد. دانیال اسماعیلی‌فر و احسان حاج‌صفی دو مدافع کناری احتمالی تراکتورسازی خواهند بود تا دو بازیکن با خصوصیات تهاجمی در این بخش در ترکیب تراکتور حضور داشته باشند.
خط میانی تنها ابهام ممکن ترکیب تراکتورسازی خواهد بود جایی که کوین کنستانت خرید نامدار این تیم در نقل و انتقالات زمستانی شرایط بازی را خواهد داشت اما به احتمال فراوان سرمربی بلژیکی این تیم در آغاز بازی با هم به زوج اکبر ایمانی و مهدی مهدی‌پور اعتماد خواهد کرد. یک گام جلوتر از این دو، مسعود شجاعی بازی خواهد کرد و اشکان دژاگه و یوکیا سوگیتا دو وینگر تراکتورسازی در این بازی خواهند بود. در خط حمله نیز حضور آنتونی استوکس در ترکیب اصلی قابل پیش‌بینی خواهد بود.
در چنین شرایطی جرج لیکنز روی نیمکت تراکتورسازی بازیکنان چون محمدرضا اخباری، احسان پهلوان، علی عبدالله‌زاده، علیرضا نقی‌زاده، ساسان انصاری، احمد موسوی و کوین کنستانت را در اختیار خواهد داشت.
گفتنی است تراکتورسازی و استقلال فردا از ساعت 15:30 در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم خواهند رفت.