ترکیب احتمالی تراکتور برابر سایپا

سرخپوشان تبریزی عصر امروز در خانه از سایپا تهران میزبانی خواهند کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شاگردان ساکت الهامی پس از کسب ۱۰ امتیاز از پنج مصاف آخر خود، امروز باید در حالی برابر نارنجی‌پوشان پایتخت صف آرایی کنند که عصر دیروز خبر لغو بازی آنها به دلیل بارش سنگین برف در تبریز مخابره شده بود؛ تراکتوری‌ها با کسب پیروزی خانگی می‌توانند موقتا جایگاه دوم جدول را از آن خود کنند و به روند رو به رشد خود با سرمربی ایرانی‌شان ادامه دهند.

هر چند آنها باید برابر جوان‌ترین تیم لیگ به میدان بروند که در نیم فصل دوم روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد و به مانند تبریزی‌ها، یک باخت را در پنج مصاف قبلی خود تجربه کرده‌اند؛ غایب بزرگ امروز ترکیب تراکتور بدون شک ستاره شماره ۷ آنها یعنی مسعود شجاعی است که به دلیل محرومیت جایی در لیست ساکت الهامی نخواهد داشت و بزرگترین نگرانی ساکت در تقابل با سایپا، انتخاب جایگزین برای او است.

به مانند بازی های گذشته، خط دروازه آنها در اختیار محمد رشید مظاهری قرار دارد که پس از روزهای خوب خود در آغاز لیگ نوزدهم، حال پنج مسابقه متوالی است که کلین شیت نداشته و امیدوار به آن است که بتواند برابر خط آتش خودروسازان مقاومت کند و دروازه‌اش را بسته نگه دارد.

خط دفاعی تراکتوری‌ها به احتمال فراوان دستخوش تغییراتی نخواهد شد و زوج خانزاده-ماتیاس میانه دفاع قرمز پوشان دیار آذربایجان را شکل خواهند داد؛ میلاد فخر الدینی و مهدی تیکدری هم به مانند بازی های قبلی تراکتور در نیم فصل دوم، بال های راست و چپ دفاع آنها را شکل خواهند داد.

در میانه زمین، رضا اسدی و اکبر ایمانی با نمایش های درخشان خود فیکس ارنج ساکت هستند؛ وینگر راست و چپ تراکتوری‌ها را هم در برابر نارنجی‌پوشان پایتخت دو ستاره ملی‌پوش آنها شکل خواهند داد و اشکان دژاگه و احسان حاجی صفی وظیفه یورش به سمت دروازه فلاح زاده را برعهده خواهند داشت.

برای تکمیل سه ضلعی کاپیتان‌های تیم ملی در غیاب شجاعی، احتمالا رضا شکاری جوان و ملی‎پوش تیم ملی امید را الهامی از ابتدا به میدان خواهد فرستاد تا بتواند روی سرعت و تکنیک ستاره جوان‌اش خط دفاعی سایپا را آزار دهد.

در خط آتش هم انتخاب نخست ساکت الهامی، ساسان انصاری است که در نوک پیکان حملات تراکتور به میدان خواهد رفت؛ این احتمال وجود دارد که الهامی با یک تغییر سیستم، عکاشه حمزاوی الجزایری را از ابتدا به میدان بفرستد و رضا شکاری از روی نیمکت کار خود را دنبال کند.

تغییری که می‌تواند سیستم بازی تراکتوری‌ها را از ۱-۵-۴ به ۲-۴-۴ تغییر دهد که در سیستم جدید احتمالا وظایف بازیسازی بیشتری برعهده اکبر ایمانی خواهد بود.

ترکیب احتمالی تراکتور تبریز برابر سایپا تهران به شرح زیر است:

محمدرشید مظاهری، یوری ماتیاس، محمدرضا خانزاده، میلاد فخرالدینی، مهدی تیکدری نژاد، رضا اسدی، اکبر ایمانی، اشکان دژاگه، احسان حاجی صفی، رضا شکاری (عکاشه حمزاوی)، ساسان انصاری

بیشتر بخوانید:

مربی تراکتور: دوست داریم فردا در یادگار بازی کنیم

شرایط برگزاری تراکتور - سایپا مهیا نیست!

 

 

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران Tractor سایپا Tractor-سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال