ترکیب احتمالی تراکتور مقابل پرسپولیس/ خبری از فورچونه نیست

تراکتور در دومین دیدار خود در فصل جاری فردا از ساعت 17:30 در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز میزبان پرسپولیس خواهد بود....

به گزارش خبرنگار مدال، تراکتور فردا در دومین بازی فصل و در نخستین بازی خانگی خود میزبان پرسپولیس خواهد بود. شاگردان دنیزلی پس از توقف خارج از خانه مقابل نفت مسجدسلیمان، به دنبال کسب پیروزی مقابل پرسپولیس در حضور هواداران خود خواهند بود.
مصطفی دنیزلی سرمربی ترک‌تبار تراکتوری‌ها در بازی نخست این تیم از آرایش 3-3-4 استفاده کرد و به نظر می‌رسد مقابل پرسپولیس نیز از چنین آرایشی بهره بگیرد.
درون دروازه تراکتور، حضور رشید مظاهری قابل پیش‌بینی است و در خط دفاعی زوج ایمان سلیمی و محمدرضا خانزاده شانس اصلی بازی در جمع نفرات اصلی خواهند بود. در سمت راست خط دفاعی به نظر می‌رسد شانس حضور احمد موسوی در ترکیب اصلی بیشتر از مهدی تیکدری جوان باشد و در سمت چپ نیز میثم تیموری به مانند هفته اول در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت.
در خط میانی، رضا اسدی هافبک تدافعی مرکزی خواهد بود و احسان حاج‌صفی و مسعود شجاعی جلوتر از وی بازی خواهند کرد که در این میان شجاعی تمایل بیشتری به حضور در فاز حمله خواهد داشت و حاج‌صفی در زمانی که تراکتور صاحب توپ نباشد نزدیک به اسدی بازی خواهد کرد.
در خط حمله، اشکان دژاگه وینگر راست خواهد بود و در سمت چپ شانس بازی کردن مازولا در جمع نفرات اصلی به جای یوکیا سوگیتا بیشتر است. ساسان انصاری نیز در پست مهاجم مرکزی به میدان خواهد رفت و کوین فورچونه مهاجم جدید تراکتوری‌ها بازی را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.
گفتنی است این بازی از ساعت 17:30 فردا در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط:
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل تراکتور/ بازگشت بیرو و نعمتی

تگ ها


تراکتور ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی تراکتور ترکیب تراکتور تراکتور پرسپولیس بازی تراکتور پرسپولیس هفته دوم لیگ برتر هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران هفته دوم لیگ نوزدهم Tractor پرسپولیس Tractor-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال