ترکیب احتمالی تراکتور مقابل پیکان

تیم تراکتور امروز در دیدار معوقه هفته دوازدهم مقابل پیکان قرار خواهد گرفت....

به گزارش مدال، سرخپوشان تبریزی امروز بازی معوقه خود در مقابل پیکان را برگزار خواهند کرد. این بازی از چارچوب هفته دوازدهم برگزار می‌شود و قرار بود حدود یک ماه پیش به انجام برسد اما آلودگی هوای تهران و تصمیم استانداری، باعث شد تا این دیدار لغو شود.

تراکتور در سه بازی اخیر خود با هدایت ساکت الهامی به نتایج خوبی دست یافته و به رده چهارم نیز رسیده است. تی‌تی‌ها هفته گذشته نمایش درخشانی برابر شهر خودرو ارائه کردند و با سه گل حریف را شکست دادند.

امروز مثل بازی های دیگر، رشید مظاهری در درون دروازه خواهد بود. در مقابل او ایمان سلیمی و محمدرضا خانزاده نقش آفرینی می‌کنند و در سمت راست و چپ نیز مهدی تیکدری و میثم تیموری حضور خواهند داشت.

در پست هافبک دفاعی دو بازیکن حاضر خواهند بود؛ رضا اسدی و اکبر ایمانی. مسعود شجاعی هافبک بازیساز تراکتور است و در جناح راست و چپ نیز اشکان دژاگه و حاج صفی بازی می‌کنند تا مثلث کاپیتان های تیم ملی را تشکیل دهند.

ساسان انصاری هم تک مهاجم تراکتور خواهد بود و روی نیمکت فورچونه و آزادی بازی او را نگاه خواهند کرد.

روی نیمکت مازولا، میمبلا، فورچونه، مهری و... هستند که الهامی می تواند از آن ها استفاده کند.

ترکیب احتمالی تراکتور: رشید مظاهری، مهدی تیکدری، مسعود شجاعی، ایمان سلیمی، محمدرضا خانزاده، میثم تیموری، احسان حاج صفی، اشکان دژاگه، ساسان انصاری، اکبر ایمانی و رضا اسدی.

بیشتر بخوانید:

اختلاف نظر کاپیتان‌ها با مالک تراکتور به خاطر سرمربی جدید

پیکان – تراکتور/ عملیات بازگشت در شهر قدس

 

 

تگ ها


اخبار تراکتور فوتبال ایران ترکیب احتمالی تراکتور Tractor پیکان تهران پیکان تهران-Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال