ترکیب احتمالی تیم سپیدرود مقابل پرسپولیس

سپیدرود در شرایطی مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت که چند بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در این بازی در اختیار نخواهد داشت....

سپیدرود در شرایطی مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت که چند بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در این بازی در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مدال، سپیدرود فردا در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی میزبان پرسپولیس خواهد بود. شاگردان علی کریمی تمرینات فشرده‌ای را در تعطیلات زمستانی لیگ پشت سر گذاشته‌اند و بازیکنان زیادی به لیست این تیم طی هفته‌های گذشته اضافه شده‌اند. با این حال بحران مصدومیت سبب شده تا سپیدرود چند بازیکن خود را برای این بازی در اختیار نداشته باشد.
درون دروازه، کوروش ملکی انتخاب اول علی کریمی خواهد بود و این دروازه‌بان 27 ساله که در بازی با پرسپولیس در لیگ نیز درخشیده بود وظیفه حراست از دروازه سرخ‌پوشان گیلانی را برعهده خواهد داشت. در قلب خط دفاع، حضور میثم تهی‌دست در عمق قابل پیش‌بینی است و علیرضا نورمحمدی کاپیتان اسبق پرسپولیس احتمالا زوج وی در این بازی خواهد بود هر چند ممکن است کریمی در نهایت حامد محمودی خرید جدید این تیم از لیگ یک را در ترکیب اصلی به زمین بفرستد. در قلب خط دفاعی میلاد شیخی سلیمانی و لوکا نورادزه دو مدافع جدید این تیم به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نخواهند داشت. در سمت راست خط دفاع با توجه به جدایی میلاد قربان‌زاده و بازنشستگی حسین کعبی، کریمی چاره‌ای جز به زمین فرستادن رومان چاچوا مدافع راست 21 ساله و گرجستانی و جدید خود نخواهد داشت و در سمت چپ نیز امیر منصوریان خرید جدید سپیدرودی‌ها در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت.
در خط میانی، محمد علیزاده خرید جدید سپیدرود از لیگ یک در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد. حسین ابراهیمی و مهرداد بایرامی در جناحین خط هافبک بازی خواهند کرد و محمدرضا مهدوی و محمد نزهتی نیز در نقش هافبک‌های تهاجمی در ترکیب سپیدرود بازی خواهند کرد که در این میان، مهدوی به هافبک تدافعی سپیدرود نزدیک‌تر خواهد بود و نزهتی میل بیشتری به حضور در حملات خواهد داشت. پیام صادقیان هافبک تهاجمی جدید سپیدرودی‌ها نیز به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نخواهد داشت.
در خط حمله نیز محمد غلامی گزینه اصلی کریمی خواهد بود و این مهاجم 36 ساله در راس تهاجمی سرخ‌های گیلان به میدان خواهد رفت.