ترکیب احتمالی تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی

تیم ملی ایران فردا مقابل کره جنوبی به میدان خواهد رفت....

شاگردان مارک ویلموتس فردا مقابل کره جنوبی قرار خواهند گرفت.
به گزارش خبرنگار مدال، در دومین بازی تدارکاتی تحت هدایت مارک ولیموتس، تیم ملی ایران فردا مقابل کره جنوبی قرارخواهد گرفت. پس از پیروزی پرگل مقابل سوریه، ملی‌پوشان ایران فردا مقابل مقابل کره جنوبی رقیب دیرینه آسیایی خود یک محک جدی را تجربه خواهند کرد و سرمربی بلژیکی تیم ملی امیدوار است در این دیدار شناخت از بازیکنان تیم ملی را کامل کند.
قابل پیش‌بینی است که به مانند بازی با سوریه، تیم ملی با آرایش 1-3-2-4 بازی را آغاز کند. حضور علیرضا بیرانوند درون دروازه تا حدود زیادی قابل پیش‌بینی است و در خط دفاعی در غیاب مجید حسینی مصدوم، مرتضی پورعلی‌گنجی و محمدحسین کنعانی‌زادگان بازی خواهند کرد. در سمت راست خط دفاعی، شانس بازی کردن وریا غفوری در میان نفرات اصلی بیشتر از رامین رضاییان خواهد بود و در سمت چپ میلاد محمدی شانس اصلی حضور در ترکیب اصلی است.
در خط میانی، سعید عزت‌اللهی به احتمال فراوان با توجه به اینکه اخیرا از بند مصدومیت رها شده جایی در ترکیب اصلی نخواهد داشت تا باز هم شاهد حضور زوج امید ابراهیمی و احسان حاج‌صفی در میانه میدان باشیم. مهدی طارمی و علیرضا جهانبخش گزینه‌های احتمالی ویلموتس برای بازی در کناره‌ها خواهند بود و مسعود شجاعی که همواره نمایش‌های خوبی مقابل کره جنوبی داشته به احتمال فراوان گزینه اول ویلموتس برای بازی در پست هافبک تهاجمی مرکزی خواهد بود. کریم انصاری‌فرد نیز در غیاب سردار آزمون باز هم در راس تهاجمی تیم ملی به میدان خواهد رفت.
گفتنی است این دیدار فردا از ساعت 15:30 در ورزشگاه جام جهانی سئول برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط:
آخرین تمرین تیم ملی در ورزشگاه جام جهانی سئول/ ویدیو
 

 

تگ ها


تیم ملی ایران تیم ملی فوتبال ایران ایران تیم ملی ایران کره جنوبی بازی ایران کره تیم ملی کره جنوبی دیدار دوستانه ایران کره جنوبی ترکیب احتمالی فوتبال