ترکیب احتمالی تیم ملی ایران مقابل یمن/ در انتظار آرایش تهاجمی

تیم ملی ایران احتمالا با آرایشی تهاجمی به مصاف یمن خواهد رفت. به گزارش خبرنگار مدال، تیم ملی ایران فردا در ن ......

تیم ملی ایران احتمالا با آرایشی تهاجمی به مصاف یمن خواهد رفت.
به گزارش خبرنگار مدال، تیم ملی ایران فردا در نخستین بازی خود در جام ملت‌های آسیا به مصاف یمن خواهد رفت و قابل پیش‌بینی است که شاگردان کارلوس کی‌روش مقابل حریف نه چندان سرشناس خود، به دنبال نمایشی تهاجمی باشند.
تیم ملی به احتمال فراوان با آرایش 4-1-4-1 در حضور دو وینگر کاملا تهاجمی بازی را آغاز کرد. علیرضا بیرانوند به احتمال زیاد گزینه نخست کی‌روش برای حراست از دروازه تیم ملی خواهد بود و در خط دفاعی، حضور زوج مرتضی پور‌علی‌گنجی و مجید حسینی قابل پیش‌بینی خواهد بود. وریا غفوری گزینه احتمالی کی‌روش در سمت راست خط دفاعی خواهد بود و احسان حاج‌صفی در سمت چپ خط دفاع بازی خواهد کرد.
در خط میانی، امید ابراهیمی گزینه اول کی‌روش برای بازی در پست هافبک تدافعی خواهد بود و سامان قدوس و وحید امیری نیز گزینه‌های احتمالی کی‌روش در پست هافبک تهاجمی خواهند بود که ترکیب این دو بازیکن با ابراهیمی تشکیل یک مثلث در میانه میدان خواهد داد و مثلث میانی تیم ملی به تناسب شرایط بازی تغییر موقعیت خواهد داد.
در پست وینگر راست، در غیاب علیرضا جهانبخش مصدوم کریم انصاری‌فرد گزینه اول حضور در ترکیب اصلی خواهد بود و در سمت چپ، مهدی طارمی در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد تا سردار آزمون نیز مهاجم نوک تیم ملی باشد.
گفتنی است تیم ملی ایران فردا از ساعت 19:30 به مصاف یمن خواهد رفت.

تگ ها


ایران فوتبال