ترکیب احتمالی ذوب‌آهن مقابل الزورا

ذوب‌آهن فردا میزبان الزورای عراق خواهد بود....

ذوب‌آهن فردا میزبان الزورای عراق خواهد بود.

ذوب‌آهن فردا در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میزبان الزورا خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مدال، در نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان، ذوب‌آهن ایران فردا میزبان الزورای عراق خواهد بود. ذوبی‌ها که در لیگ برتر وضعیت خوبی ندارند در تلاش هستند تا با عملکردی متفاوت در لیگ قهرمانان آسیا ناکامی در لیگ برتر را فراموش کنند.
در بازی‌های نیم‌فصل دوم لیگ برتر ذوب‌آهن با آرایش 1-4-1-4 بازی کرده و قابل پیش‌بینی است که این روند در لیگ قهرمانان آسیا نیز ادامه داشته باشد. منصوریان پیشتر از این آرایش در استقلال و نفت تهران نیز بهره برده و این ترکیب پرتراکم در میانه میدان آرایش مورد علاقه وی محسوب می‌شود.
درون دروازه رشید مظاهری گزینه اول منصوریان خواهد بود و در خط دفاعی شانس بازی کردن هادی محمدی و وحید محمدزاده در قلب خط دفاعی بیشتر از سایر مدافعین این تیم است. در سمت راست خط دفاع حضور میلاد فخرالدینی قابل پیش‌بینی است و در سمت چپ و در غیاب مسعود ابراهیم‌زاده که اخیرا دچار مصدومیت شده حمید ملکی در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد هر چند ممکن است در نهایت مهران درخشان‌مهر جوان در این پست ترجیح داده شود.
در خط میانی حمید بوحمدان در پست هافبک تدافعی مرکزی بازی خواهد کرد و قاسم حدادی‌فر و زبیر نیک‌نفس گزینه‌های بازی در پست هافبک تهاجمی خواهند بود. با توجه به اینکه این دو بازیکن سابقه بازی در پست هافبک تدافعی را دارند در جریان بازی به احتمال فراوان شاهد جابه‌جایی‌های متعدد میان 3 هافبک مرکزی ذوب‌آهن خواهیم بود. در جناحین خط هافبک، محمدرضا حسینی و ماریون سیلوا به احتمال فراوان به سایر گزینه‌ها ترجیح داده خواهند شد و در خط حمله نیز کریستین اوساگوانا گزینه اول حضور در ترکیب اصلی خواهد بود.
گفتنی است این دیدار از ساعت 19 فردا در ورزشگاه فولادشهر برگزار خواهد شد.