ترکیب احتمالی ذوب‌آهن مقابل النصر

ذوب‌آهن فردا در زمین بی‌طرف به مصاف النصر عربستان خواهد رفت....

ذوب‌آهن فردا در زمین بی‌طرف به مصاف النصر عربستان خواهد رفت.

ذوب‌آهن فردا در دومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان خواهد رفت.
به گزارش خبرنگار مدال، شاگردان علیرضا منصوریان فردا در دومین بازی خود در مرحله گروهی در دوبی به مصاف النصر عربستان خواهد رفت. ذوب‌آهن پس از تساوی در بازی خانگی با الزورا در هفته نخست، در لیگ برتر از سد پدیده گذشته و حال در تلاش خواهد بود تا با غلبه بر النصر، تساوی روز نخست خود را به فراموشی بسپارد.
در ترکیب ذوب‌آهن، محمدرشید مظاهری انتخاب اول منصوریان درون دروازه خواهد بود و در قلب خط دفاعی، زوج محمد نژادمهدی و وحید محمدزاده در ترکیب اصلی خواهند بود و آلترناتیو این دو بازیکنان جوانی چون نیما طاهری و پویا اسدی خواهند بود چرا که هادی محمدی مدافع ثابت این تیم طی هفته‌های قبل این روزها مورد غضب منصوریان قرار گرفته است. در سمت راست خط دفاعی، میلاد فخرالدینی در ترکیب اصلی خواهد بود و در سمت چپ شانس بازی حمید ملکی بیشتر از سایر بازیکنان خواهد بود.
در آرایش 1-4-1-4 ذوب‌آهن، حمید بوحمدان در پست هافبک تخریبی بازی خواهد کرد و قاسم حدادی‌فر و علیرضا چراغعلی جلوتر از وی بازی خواهند کرد. در سمت راست خط هافبک، شانس بازی کردن محمدرضا حسینی بیشتر از سایر گزینه‌ها خواهد بود و در سمت چپ، رضا حبیب‌زاده شانس بیشتری نسبت به محمدرضا عباسی برای حضور در ترکیب اصلی خواهد داشت. در خط حمله نیز کریستین اوساگوانا با پشت سر گذاشتن مصدومیت بار دیگر شانس اصلی بازی در ترکیب اصلی خواهد بود.
گفتنی است ذوب‌آهن فردا(دوشنبه) از ساعت 19:15 در ورزشگاه آل‌مکتوم دوبی به مصاف النصر عربستان خواهد رفت.