ترکیب احتمالی رئال برای فصل ۲۰۱۹/۲۰

تریکب رئال برای فصل ۲۰۱۹/۲۰ با توجه به خریدهای جدید این تیم تغییر خواهد داشت....

ترکیب احتمالی رئال برای فصل ۲۰۱۹/۲۰

با خرید هازارد، ترکیب رئال برای فصل بعد تغییر خواهد کرد.
به گزارش مدال، رئالی‌ها می‌خواهند امسال در فصل نقل و انتقالات حضور فعالی داشته باشند و به همین دلیل ترکیبشان برای فصل آینده بسیار متفاوت خواهد بود. سایت ترانسفرمارکت ترکیب فصل آینده رئال را پیش بینی کرده که با هم آن را بررسی می‌کنیم.
فصل آینده دروازه‌بان اصلی کورتوا خواهد بود که امید دارد با ورود زیدان، درخشش بیشتری داشته باشد. در خط دفاعی، شایعات زیادی بر خروج راموس از مادرید دلالت می‌کند و رئالی‌ها به همین دلیلی ادر میلیتائو را خریداری کرده‌اند تا در کنار واران قرار گیرد. در سمت راست، کارواخال گزینه اصلی زیدان است و در سمت چپ هم مندی ایفای نقش خواهد کرد. کارهای انتقال مندی هنوز به پایان نرسیده اما باید او را بازیکن رئال دانست.
در میانه میدان کاسمیرو و کروس حضور خواهند داشت زیرا لوکا مودریچ ممکن است به اینتر بپیوندد. اگر زیدان بخواهد با ۳ هافبک هجومی بازی کند،با توجه به فروش احتمالی بیل، در سمت وینیسیوس و در سمت چپ هازارد قرار خواهد گرفت. برای پست پشت مهاجم هم رئالی‌ها می‌خواهند کریستین اریکسن را به سانتیاگو برنابئو بیاورند.
در نوک خط حمله هم خرید جدید لوس بلانکو یعنی لوکا یوویچ بازی خواهد کرد. البته ممکن است به دلیل اعتقاد خاصی که زیدان به بنزما دارد، لوکا یوویچ انتخاب اصلی او نباشد اما قطعا بازیکنی که رئال برای او ۶۰ میلیون هزینه کرده، فرصتی برای درخشش خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

رئال‌مادرید در انتظار نیمار یا ام‌باپه؛ کهکشانی 3

تگ ها


ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی رئال مادرید ادن هازارد رئال مادرید لالیگا فوتبال