ترکیب احتمالی رئال و بارسا در ال کلاسیکو

موندودپورتیوو ترکیب احتمالی رئال و بارسا در بازی امشب را پیش بینی کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، از ساعت ۲۳.۳۰ در ورزشگاه آلفردو دی استفانو رئال مادرید میزبان بارسلونا از هفته ۳۰ لالیگا خواهد بود. دیدار بسیار حساسی که برنده آن به طور موقت صدرنشین لالیگا خواهد شد.

در حال حاضر اتلتیکو با یک امتیاز بیشتر از بارسا در صدر قرار دارد و رئال هم در سه امتیازی این تیم رتبه سوم را در اختیار گرفته است. نکته قابل توجه فرم مناسب دو تیم است و روی دور پیروزی قرار دارند.

هر دو تیم رئال و بارسا برای بازی امشب غایبانی دارند که البته از این حیث کفه تراوز به نفع رئال سنگینی می کند. سرخیو راموس و رافا واران دو مدافع میانی اصلی رئال در این بازی غیبت دارند. راموس مصدوم است و واران هم به کرونا مبتلا شده. در بارسلونا اما جرارد پیکه و سرجی روبرتو بالاخره خود را به این بازی رساندند ولی مشخص نیست که از ابتدا به میدان می روند یا خیر.

موندودپورتیوو نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا ترکیب اصلی دو تیم در بازی امشب را پیش بینی کرده است. از نگاه این نشریه جرارد پیکه کار را از روی نیمکت شروع می کند و رئال هم ترکیب بازی با لیورپول را تکرار خواهد کرد.

رئال مادرید(۳-۳-۴): تیبو کورتوا، لوکاس واسکز، ادر میلیتائو، ناچو، مندی، تونی کروس، لوکا مودریچ، کاسیمیرو، وینیسیوس، مارکو آسنسیو و کریم بنزما

بارسا(۱-۲-۴-۳): تراشتگن، رونالد آرائوخو، کلمنت لنگله، فرانکی دی یونگ، پدری، بوسکتس، جوردی آلبا، سرجینیو دست، لئو مسی، عثمان دمبله و آنتوان گریزمان

تگ ها


ال کلاسیکو جرارد پیکه فوتبال جهان بارسلونا رئال مادرید لالیگا فوتبال