ترکیب احتمالی فولاد مقابل استقلال

فولاد با حداقل تغییرات مقابل استقلال قرار خواهد گرفت....

فولاد با حداقل تغییرات مقابل استقلال قرار خواهد گرفت.

فولاد در شرایطی مقابل استقلال قرار خواهد گرفت که احتمال اعمال تغییرات در ترکیب این تیم نسبت به بازی هفته گذشته کم خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مدال، فولاد فردا در دیداری از هفته بیستم لیگ برتر میهمان استقلال خواهد بود. شاگردان افشین قطبی پس از شکست هفته گذشته مقابل نساجی به دنبال جبران در خانه خواهند بود و تلاش خواهند کرد پس از غلبه بر تراکتورسازی و پرسپولیس، این بار از سد استقلال بگذرند. در آرایش 4-4-2 خطی قطبی، ناصر سالاری گزینه اول حضور درون دروازه خواهد بود و در قلب خط دفاعی، باز هم شاهد حضور زوج ایوب والی و سیامک کوروشی خواهیم بود. در سمت راست خط دفاعی فرزاد جعفری بازی خواهد کرد و در سمت چپ به احتمال فراوان شاهد بازگشت عارف آقاسی به ترکیب اصلی خواهیم بود. در چنین شرایطی عارف غلامی به خط میانی خواهد رفت تا زوج میثم دورقی باشد و مهدی زبیدی و رضا میرزایی در جناحین خط هافبک بازی خواهند کرد. حسن بیت‌سعید و لوسیانو پریرا نیز در خط حمله بازی خواهند کرد که در این میان بیت سعید بازیکن آزاد ترکیب فولاد خواهد بود و شعاع حرکتی بالایی در زمین خواهد داشت.
فولاد در این دیدار عبدالله کرمی و سینا مریدی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد در چنین شرایطی قطبی روی نیمکت بازیکنانی چون مرادیان، بدرقه، افشین، حردانی، صیدالی، سواری، آکاهوشی و مسی را در اختیار خواهد داشت.