ترکیب احتمالی میلان و اینتر در دلامادونینا

نخستین دلامادونینا فصل جدید سری‌آ امشب از ساعت 23:15 در ورزشگاه سن‌سیرو برگزار خواهد شد و حالا رسانه‌های ایتالیایی در خصوص ترکیب احتمالی دو تیم به گمانه‌زنی پرداخته‌اند....

نخستین دلامادونینا فصل جدید سری‌آ امشب از ساعت 23:15 در ورزشگاه سن‌سیرو برگزار خواهد شد و حالا رسانه‌های ایتالیایی در خصوص ترکیب احتمالی دو تیم به گمانه‌زنی پرداخته‌اند.

به گزارش مدال؛ تیم‌های میلان و اینتر که در تابستان چهره جدیدی به خود گرفتند، امشب برابر هم صف‌آرایی خواهند کرد. با توجه به حساسیت این بازی اما ممکن است ترکیب هر دو تیم نسبت به سه هفته گذشته رقابت‌ها دستخوش تغییرات شود.

روسونری با «مارکو جامپائولو» در این سه هفته شش امتیاز کسب کرده، برای دیدار امشب «داویده کالابریا» را به دلیل محرومیت و «ماتیا کالدارا» را به علت مصدومیت در اختیار ندارد. با توجه به این مسئله به احتمال فراوان «آندره‌آ کونتی» امشب در پست دفاع راست بازی خواهد کرد و پس از پنج ماه در سری‌آ در ترکیب ابتدایی میلان قرار خواهد گرفت. در خط میانی هم احتمال حضور «لوکاس بیلیا» کنار «فرانک کسیه» و «هاکان چالهان‌اوغلو» نسبت به حضور «اسماعیل بن‌ناصر» بالاتر است. اما خط حمله علامت سئوال اصلی ترکیب میلان است؛ «آنته ربیچ» و «لوکاس پاکتا» برای آخرین جایگاه در ترکیب اصلی برای کنار حضور «سوسو» و «کریشتوف پیانتک» رقابت دارند. به این ترتیب در صورت انتخاب پاکتا میلان با سیستم 2-1-3-4 و در صورت انتخاب ربیچ با سیستم 3-3-4 بازی خواهد کرد.

اینتر اما پس از سه پیروزی در سری‌آ ایتالیا و البته تساوی در لیگ قهرمانان اروپا برابر اسلاویاپراگ به دنبال حفظ رکورد 100% پیروزی خود در لیگ با «آنتونیو کونته» است. «روملو لوکاکو» برای دیدار امشب کمی کمر درد دارد، از طرفی «لائوتارو مارتینز» امشب احتمالا در ترکیب اصلی جای خود را به «متئو پولیتانو» بدهد و اینتر احتمال با سیستم 1-2-4-3 به میدان خواهد رفت. در این صورت «استفانو سنسی» که این روز‌ها حسابی آماده است در خط میانی کنار «نیکولو بارلا» و «مارسلو بروزوویچ» قرار خواهد گرفت اما اگر کونته به مارتینز بازی دهد آنگاه اینتر با سیستم 2-5-3 روانه میدان خواهد شد. «دیگو گودین» پس از استراحت برابر اسلاویا امشب به ترکیب بازخواهد گشت؛ «آنتونیو کاندروا» هم اگر آمادگی کامل نداشته باشد جای خود را به «دانیلو دی‌آمبریزیو» خواهد داد. «الکسیس سانچز» هم به احتمال فراوان امشب نیمکت‌نشین باشد.

بیشتر بخوانید:

بوفون به دنبال شکستن رکوردهای مالدینی

تگ ها


ترکیب احتمالی میلان ترکیب احتمالی اینتر دلامادونینا اینتر میلان میلان اینتر دربی میلان ترکیب احتمالی سری آ فوتبال جهان آث میلان اینتر میلان آث میلان-اینتر میلان سری آ فوتبال