ترکیب احتمالی نفت آبادان مقابل پرسپولیس

نفت با چند غایب سرشناس مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت....

نفت با چند غایب سرشناس مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت.

در غیاب چند بازیکن اصلی، پائولو سرجیو کار دشواری برای انتخاب بازیکنان اصلی خود مقابل پرسپولیس خواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، نفت آبادان فردا در دیداری از هفته بیستم لیگ برتر میهمان پرسپولیس خواهد بود. آبادانی‌ها برای این بازی شهاب گردان دروازه‌بان اول خود را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت و حسین ساکی مدافع راست اصلی این تیم نیز به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده تا سرمربی پرتغالی این تیم کار دشواری برای انتخاب بازیکنان اصلی مقابل پرسپولیس داشته باشد.
نفت با سرجیو در نیمه دوم فصل با آرایش 4-1-4-1 به میدان رفته و به نظر می‌رسد با همین آرایش مقابل پرسپولیس بازی کند. در غیاب شهاب گردان، محمد دریس 23 ساله درون دروازه نفت قرار خواهد گرفت و در قلب خط دفاعی زوج محمد قریشی و وفا هخامنش مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در سمت راست خط دفاع در غیاب حسین ساکی، فردین عابدینی بازیکن اسبق استقلال و تراکتور در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد و در سمت چپ سیروان قربانی شانس اول حضور در ترکیب اصلی خواهد بود. در خط میانی، مسلم مجدمی در مرکز خواهد بود و وینیسیوس فرانکو و مصطفی احمدی در ترکیب اصلی خواهند بود و بعید است سرجیو از عزیز سیدیکوف هافبک قرقیزستانی و جدید خود در ترکیب اصلی استفاده کند. طالب ریکانی و میلاد جهانی در جناحین خط هافبک بازی خواهند کرد و جاناتان بالوتلی نیز گزینه نخست بازی در راس خط حمله خواهد بود.
در چنین شرایطی سرجیو بازیکنانی چون کعبی، بغلانی، سیدیکوف، جبیره، سلمانی و کانجی را روی نیمکت ذخیره‌ها در اختیار خواهد داشت.
گفتنی است پرسپولیس و صنعت نفت آبادان فردا از ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.