ترکیب احتمالی نفت مسجدسلیمان‌‌‌‌ مقابل پرسپولیس

نفت مسجدسلیمان فردا در دیداری از هفته یازدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته یازدهم لیگ برتر، نفت مسجدسلیمان فردا در ورزشگاه آزادی تهران میهمان پرسپولیس خواهند بود. با 10 بازی بدون باخت در لیگ برتر، تارتار و یارانش به دنبال حفظ رکورد شکست ناپذیری خود مقابل پرسپولیس خواهند بود و قابل پیش‌بینی است که نفتی‌ها در این دیدار با تغییرات حداقلی نسبت به هفته‌های گذشته به میدان بروند.
آرایش پایه نفتی‌ها 2-4-4 خطی است و بنا به شرایط بازی به طور متوسط حدود 7 بازیکن این تیم (بدون در نظر گرفتن دروازه‌بان) در نیمه خودی بازی می‌کنند. 4 مدافع این تیم با آرایش خطی کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و دو هافبک تدافعی دونده و درگیرشونده مقابل این خط 4 نفره بازی می‌کنند. یکی از دو هافبک کناری این تیم نیز معمولا در نیمه خودی حاضر می‌شود و نفر دوم در حملات حضور فعال دارد. دو مهاجم این تیم نیز در طول یکدیگر به میدان می‌روند و تارتار عمدتا از زوج یک مهاجم فیزیکی و یک مهاجم سرعتی در ترکیب این تیم استفاده می‌کند.
درون دروازه این تیم، سوشا مکانی انتخاب اول تارتار خواهد بود و در خط دفاعی زوج محمد طیبی و حامد نورمحمدی (که اخیرا از بند مصدومیت رها شده) بازی خواهند کرد. مجید عیدی 23 ساله در سمت راست خط دفاعی باز هم در ترکیب اصلی خواهد بود و در سمت چپ خط دفاعی پیام ملکیان شانس بیشتری نسبت به میلاد خدایی اصل خواهد داشت.
در خط میانی، زوج علیرضا علیزاده و میثم نقی‌زاده باز هم مورد استفاده قرار خواهد گرفت که در این میان علیزاده وظایف پوششی برعهده خواهد داشت و نقی‌زاده آزادتر بازی خواهد کرد. در سمت راست خط میانی احتمال بازی کردن حسین ابراهیمی بالا خواهد بود و این بازیکن که سابقه بازی در بیشتر پست‌های خط هافبک را داشته به دنبال استفاده از فضای پشت سر بازیکنان سمت چپ پرسپولیس خواهد بود. در سمت چپ، سجاد جعفری دیگر پدیده فصل جاری نفت به میدان خواهد رفت که با توجه به خصوصیات بازی وی، احتمالا این بازیکن جوان به دو هافبک دفاعی نفت نزدیک خواهد بود.
در خط حمله، احتمالی بازی توامان عماد میرجوان و احمد الجبوری بالا خواهد بود. میرجوان مهاجم بلندزن و فیزیکی نفتی‌ها نفر اول نفتی‌ها در درگیری‌های فاز تهاجمی این تیم خواهد بود و احمد الجبوری ریزنقش به دنبال استفاده از فضاها خواهد بود.
در چنین وضعیتی بازیکنانی چون حبیب فرعباسی، سعید کریمی، میلاد خدایی، صادق صادقی، محمد ابراهیمی، فرزاد حاتمی روی نیمکت در اختیار مهدی تارتار خواهند بود.
گفتنی است این بازی از ساعت 16:15 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید:
تارتار: اگر بگویم پرسپولیس را بیشتر از خودم دوست دارم دروغ گفته‌ام
دستیار کالدرون به نشست خبری نیامد

تگ ها


نفت مسجدسلیمان ترکیب نفت مسجدسلیمان پرسپولیس نفت مسجدسلیمان پرسپولیس نفت مسجد سلیمان ترکیب احتمالی هفته یازدهم لیگ نوزدهم هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته یازدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران فوتبال