ترکیب احتمالی پاختاکور مقابل پرسپولیس

پاختاکور در بازی با پرسپولیس با حداقل تغییرات به میدان خواهد رفت....

پاختاکور در بازی با پرسپولیس با حداقل تغییرات به میدان خواهد رفت.

پاختاکور حریف فردای پرسپولیس در شرایطی مقابل این تیم قرار خواهد گرفت که یک بازیکن اصلی خود را به دلیل محرومیت در این دیدار در اختیار نخواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا در نخستین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میزبان پاختاکور ازبکستان نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر این کشور خواهد بود. پاختاکور با پیروزی در دو دیدار پلی‌آف موفق به حضور در این مرحله از بازی‌ها شده و فردا در شرایطی مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت که یک بازیکن اصلی خود را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت. پاختاکور این روزها در حال آماده شدن برای فصل جدید لیگ برتر ازبکستان است و در فصل نقل و انتقالات زمستانی چند بازیکن جدید به ترکیب خود اضافه کرده و چند بازیکن کلیدی فصل قبل خود را نیز از دست داده است با این حال شوتا آرولادزه سرمربی گرجستانی این تیم همچنان روی نیمکت این تیم حضور خواهد داشت و قابل پیش‌بینی است که پاختاکور با سبک بازی مشابه با بازی‌های فصل گذشته خود مقابل پرسپولیس قرار بگیرد.
این تیم ازبکستانی به طور معمول با آرایش 1-3-2-4 بازی می‌کند. درون دروازه این تیم سانجار کواتوف 29 ساله قرار دارد. دروازه‌بانی که اخیرا جانشین آلکساندر لوبانوف در این تیم شده و در جام ملت‌های آسیا همراه با تیم ملی ازبکستان حضور داشته است. در خط دفاعی، زوج ایگور کریمتس و شرزود آزاموف بازی خواهند کرد. کریمتس نیز در جام ملت‌ها همراه با تیم ملی ازبکستان حضور داشته و آزاموف 29 ساله نیز سال‌ها سابقه بازی با پیراهن نسف قارشی و پاختاکور را داشته است. در سمت راست خط دفاعی اکبر علیجانوف 21 ساله بازی خواهد کرد و در سمت چپ فرخ سیفی 28 ساله و ملی‌پوش در ترکیب اصلی خواهد بود. در خط میانی، در غیاب خامروبکوف محروم، دیلشود رخمتولائف در ترکیب اصلی خواهد بود و صدرالدین عبدالائف 33 ساله نیز دیگر گزینه حضور در ترکیب اصلی پاختاکور خواهد بود. در سمت راست خط هافبک، دوستونبک خامداموف بازی خواهد کرد و در سمت چپ جلال‌الدین ماشاریپوف ملی‌پوش در ترکیب اصلی خواهد بود. در پست هافبک تهاجمی، دراگان چران 31 ساله و اهل صربستان در ترکیب اصلی خواهد بود و در راس خط حمله مارات بیکمائف 33 ساله در جمع 11 بازیکن اصلی خواهد بود.
گفتنی است این بازی فردا از ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.