Banner

ترکیب احتمالی پاری‌سن‌ژرمن برای فصل ۲۰-۲۰۱۹؛ هر روز قوی‌تر از دیروز!

قهرمان بلامنازع لیگ فرانسه، امسال هم با حضور فعال در فصل نقل و انتقالات تیمی قوی ساخته و می‌خواهد به فتح لیگ قهرمانان چشم بدوزد....

به گزارش مدال، در حالی که همه تصور می‌کردند با جدایی نیمار از پاری‌سن‌ژرمن، این تیم فرانسوی قدرت هجومی خود را از دست بدهد اما مدیران PSG با خریدهای خود تیم‌شان را بسیار قدرتمند کرده‌اند.
ترکیب فصل جدید پاری‌سن‌ژرمن تغییرات گسترده ندارد و به معنای واقعی تقویت شده است. درون دروازه ناواس به جای آرئولا قرار دارد. هرچند این تیم درون دروازه مشکل چندانی نداشت.
خط دفاعی پاریسی‌ها نسبت به فصل پیش تغییر چندانی نداشته است. دنی‌آلوز جدا شده و کهرر به جای او در سمت راست خط دفاعی بازی می‌کند. تیاگو سیلوا و مارکینیوس در قلب خط دفاعی و برنات هم در سمت چپ بازی خواهند کرد.
در خط هافبک وراتی و دی‌ماریا بازی می‌کنند و آندر هررا که از منچستر به پاریس آمده به عنوان هافبک دفاعی بازی خواهد کرد. پاریسی‌ها آدرین رابیو را فروخته‌اند اما با جذب سارابیا، توخل هنوز هم گزینه‌های خوبی برای میانه میدان دارد.
خط آتش PSG اما از همیشه قوی‌تر شده است. امباپه در سمت راست جایگاه ویژه و مستحکمی دارد. در سمت چپ نیز با ماندن نیمار در پاریس، خود او در ترکیب قرار می‌گیرد و در نوک خط حمله هم با خرید ایکاردی، پاریسی‌ها مشکلی حس نمی‌کنند. مهاجم آرژانتینی فصل گذشته اینتر به عنوان مهاجم اصلی ایفای نقش خواهد کرد و ادینسون کاوانی هم می‌تواند در صورت نیاز در ترکیب اصلی قرار گیرد.
پاری‌سن‌ژرمن با این ترکیب کاملا لیگ قهرمانان را هدف خود قرار داده و توخل هیچ عذر و بهانه‌ای برای ناکامی به همراه این تیم فرانسوی نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

رسمی: مائورو ایکاردی به پاری سن ژرمن پیوست

 

تگ ها


لوشامپیونه ترکیب احتمالی نیمار پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال