ترکیب احتمالی پدیده برای مصاف با استقلال

احتمالا پدیده‌ای‌ها با همان ترکیب مقابل گل‌گهر که موفق به شکست حریف سیرجانی شدند، مقابل استقلال صف‌آرایی می‌کنند....

به گزارش "ورزش سه" پس از نزدیک به یک ماه تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر به دلیل برگزاری مسابقات ملی، از ساعتی دیگر در ورزشگاه آزادی تیم‌های فوتبال استقلال و پدیده به مصاف یکدیگر می‌روند؛ هر چند اخبار ضد و نقیضی درباره احتمال لغو مسابقه به دلیل تبلیغات روی سکوهای ورزشگاه آزادی شنیده می‌شود اما کاروان تیم فوتبال پدیده هتل محل اقامت خود به مقصد ورزشگاه آزادی را ترک کرد تا مهیای حضور مقابل استقلال شود.

مهدی رحمتی در اولین تجربه حضورش مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی در کسوت سرمربی، به دنبال انتقام‌گیری شکست دور رفت مقابل تیم تحت هدایت محمود فکری است و او امروز باید تیمش را در مقابل همبازی سابق خود یعنی فرهاد مجیدی ارنج کند؛ البته که سرمربی جوان پدیده دست‌بازی برای انتخاب بازیکن دارد و بدون مصدوم و محروم کاروان تیم فوتبال پدیده عازم ورزشگاه آزادی شده است.

پدیده‌ای‌ها پیش از تعطیلی لیگ مقابل گل‌گهر به پیروزی مهمی رسیدند و احتمالا کادرفنی پدیده همان ترکیب مقابل گل‌گهر را با کمترین تغییرات ممکن برای مصاف امشب با استقلال چینش خواهد کرد؛ در خط دروازه، میلاد فراهانی گزینه بدون‌جانشین مهدی رحمتی است چرا که روی نیمکت دو سنگربان جوان و کم‌تجربه می‌توانند جای فراهانی قرار گیرند و بدون‌شک او امروز دروازه‌بان تیمش خواهد بود.

احسان حسینی مدافع قرضی تیم فوتبال پرسپولیس که پدیده توپ می‌زند در کنار رضا یزدان‌دوست و امیرحسین کریمی مثلث میانه خط دفاعی پدیده هستند و علی نعمتی از سمت چپ و یوسف وکیا از سمت راست پازل خط دفاعی پدیده‌ای‌ها را تکمیل خواهند کرد.

در میانه زمین و جایی که باید شاگردان رحمتی با مسعود ریگی هافبک سابق پدیده و احتمالا مهدی مهدی‌پور نبرد داشته باشند، احتمالا محمدرضا فلاحیان و محمدعرفان معصومی زوج میانه زمین پدیده را شکل می‌دهند و به نظر می‌رسد حسین مهربان در کنار مهرداد بایرامی دو عنصر بال وینگر و پدیده در مصاف با استقلال هستند. مهربان در بازی با گل‌گهر نیمکت‌نشین بود و امیرحسن جعفری جوان به میدان رفت اما احتمالا با توج به تجربه بیشتر مهربان و هم‌چنین سابقه گلزنی او به استقلال، این بازیکن پدیده در ترکیب اولیه امشب به کار گرفته شود.

در نوک پیکان خط حمله پدیده هم امشب کاپیتان این تیم قرار خواهد گرفت و امین قاسمی‌نژاد که علاقه زیادی برای پیوستن به استقلال داشت، حالا باید امشب در ترکیب پدیده در نوک پیکان حمله احتمالا به میدان برود و باید دید در مقابل تیم مورد علاقه خود قاسمی‌نژاد در شبی که حسین حسینی درون دروازه استقلال خواهد ایستاد، چه عملکردی را خواهد داشت.

ترکیب احتمالی پدیده مقابل استقلال:

میلاد فراهانی، علی نعمتی، رضا یزداندوست، احسان حسینی، امیرحسین کریمی، یوسف وکیا، محمد عرفان معصومی، محمدرضا فلاحیان، حسین مهربان، مهرداد بایرامی و امین قاسمی نژاد

تگ ها


شهر خودرو