ترکیب احتمالی پدیده مقابل پرسپولیس/ قاسمی‌نژاد جانشین احتمالی خلعتبری

امین قاسمی‌نژاد جدی‌ترین گزینه جانشینی محمدرضا خلعتبری در ترکیب پدیده خواهد بود....

امین قاسمی‌نژاد جدی‌ترین گزینه جانشینی محمدرضا خلعتبری در ترکیب پدیده خواهد بود.

پر کردن جای محمدرضا خلعتبری در ترکیب پدیده دغدغه اصلی یحیی گل‌محمدی در تعطیلات زمستانی بوده است.
به گزارش خبرنگار مدال، با وجود آن که نام 7 بازیکن در لیست خروجی پدیده در نقل و انتقالات زمستانی مشاهده می‌شود اما جدایی محمدرضا خلعتبری را باید مهم‌ترین جدایی این تیم در تعطیلات زمستانی دانست. مهاجم خلاق و تاثیرگذار پدیده چندی پیش به عضویت ذوب‌آهن درآمد و تنها بازیکنی که پدیده به جای وی جذب کرد بهنام برزای مهاجم نیم‌فصل نخست صنعت نفت بود.
حال در فاصله کمتر از 24 ساعت تا بازی با پرسپولیس، مهم‌ترین ابهام در ترکیب اصلی پدیده، جانشین محمدرضا خلعتبری در ترکیب اصلی این تیم خواهد بود. گل‌محمدی در نیم‌فصل نخست لیگ برتر در غیاب این بازیکن از امین قاسمی‌نژاد در این پست استفاده می‌کرد و به نظر می‌رسد گزینه اصلی وی برای پر کردن جای خالی این بازیکن، امین قاسمی‌نژادی باشد که بهترین گلزن پدیده‌ای‌ها در نیمه نخست فصل بوده است. با انتقال امین قاسمی‌نژاد به خط حمله، سعید صادقی به ترکیب اصلی پدیده بازخواهد گشت و در پست هافبک راست برای این تیم بازی خواهد کرد.  
این در حالی است که پدیده به جز این تغییر کلیدی و بازگشت عبدالله حسینی به ترکیب اصلی در غیاب علی نعمتی محروم، به احتمال بسیار زیاد تغییر دیگری در ترکیب خود نخواهد داشت. یوسف بهزادی گزینه اول گل‌محمدی برای حضور درون دروازه خواهد بود و در خط دفاعی زوج مرادمند و حسینی در ترکیب ابتدایی حضور خواهند داشت. منصوری و ناصحی در جناحین خط دفاعی بازی خواهند کرد و صادقی و ریگی دو هافبک تدافعی پدیده خواهند بود. سعید صادقی و محمد قاسمی‌نژاد در جناحین خط هافبک بازی خواهند کرد و امین قاسمی‌نژاد و حسین مهربان نیز دو مهاجم پدیده خواهند بود که در این میان قاسمی‌نژاد با شعاع حرکتی بالایی در یک سوم تهاجمی این تیم حضور خواهد داشت.
گفتنی است دیدار دو تیم پرسپولیس و پدیده فردا از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.