ترکیب احتمالی پرسپولیس ایران مقابل الاهلی عربستان

پرسپولیس فردا مقابل الاهلی به میدان خواهد رفت....

پرسپولیس فردا مقابل الاهلی به میدان خواهد رفت.

پس از دو پیروزی متوالی در لیگ پرسپولیس فردا در اندیشه غلبه بر الاهلی خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس در شرایطی فردا مقابل الاهلی عربستان قرار خواهد گرفت که دو بازی اخیر خود در لیگ به پیروزی دست یافته و در تلاش است تا با ادامه این روند در لیگ قهرمانان آسیا وضعیت خود در جدول این بازی‌ها را هم سامان بخشد.
پرسپولیس مطابق انتظار با آرایش 2-3-1-4 یا همان 2-4-4 لوزی بازی را آغاز خواهد کرد که در این آرایش علیرضا بیرانوند درون دروازه قرار خواهد داشت و سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده دو مدافع میانی پرسپولیس در این بازی خواهند بود. در سمت راست خط دفاعی حضور مهدی شیری قابل انتظار است و در سمت چپ محمد نادری باز هم در جمع بازیکنان اصلی خواهد بود.
در خط میانی، کمال کامیابی‌نیا هافبک تدافعی مرکزی سرخ‌ها است و در دو طرف وی مهدی ترابی و احمد نوراللهی بازی می‌کنند و رسن هافبک تهاجمی مرکزی پرسپولیس خواهد بود. نوراللهی و رسن به هنگام از دست رفتن توپ به کامیابی‌نیا در پست هافبک دفاعی اضافه خواهد شد و مهدی ترابی وظایف تهاجمی‌تری خواهد داشت.
در خط حمله نیز حضور ماریو بودیمیر و علی علیپور قابل پیش‌بینی است.
پرسپولیس برای این بازی حسین ماهینی و محمد انصاری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و امید عالیشاه، احسان حسینی و سعید حسین‌پور نیز با تصمیم برانکو در سفر به امارات همراه سرخ‌ها نیستند.
گفتنی است این دیدار از ساعت 20 فردا در ورزشگاه زعبیل دوبی برگزار خواهد شد.