ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر السد

پرسپولیس به احتمال فراوان بدون تغییر نسبت به بازی با پاختاکور مقابل السد به میدان خواهد رفت....

پرسپولیس به احتمال فراوان بدون تغییر نسبت به بازی با پاختاکور مقابل السد به میدان خواهد رفت.

پرسپولیسی‌ها فردا در شرایطی به مصاف السد خواهند رفت که به احتمال فراوان شاهد عدم اعمال تغییر در ترکیب این تیم نسبت به بازی با پاختاکور در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود.
به گزارش خبرنگار مدال، در بازی دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس فردا در دوحه میهمان السد خواهد بود. پرسپولیس که در هفته نخست این رقابت‌ها مقابل پاختاکور در تهران متوقف شده به مصاف السدی خواهد رفت که در بازی نخست خود در مرحله گروهی مقابل الاهلی عربستان شکست خورده و حال در خانه به دنبال جبران این نتیجه خواهد بود.
در ترکیب پرسپولیس، حضور علیرضا بیرانوند درون دروازه قابل پیش‌بینی است و در قلب خط دفاعی، زوج سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده بازی خواهند کرد. مهدی شیری در سمت راست خط دفاعی و محمد نادری در سمت چپ انتخاب‌های اول برانکو خواهند بود. در خط میانی، کمال کامیابی‌نیا در پست هافبک تدافعی مرکزی بازی خواهد کرد و در جناحین خط هافبک احمد نوراللهی و مهدی ترابی با عرض نسبتا کم بازی خواهند کرد. بشار رسن انتخاب اول برانکو در پست هافبک تهاجمی مرکزی خواهد بود و ماریو بودیمیر و علی علیپور نیز در خط حمله سرخ‌ها به میدان خواهند رفت.
برانکو برای این بازی محمد انصاری، امید عالیشاه، شایان مصلح و محسن ربیع‌خواه را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و حسین ماهینی در شرایطی همراه با سایر بازیکنان پرسپولیس راهی اردو شده که به دلیل مصدومیت شرایط بازی نخواهد داشت.
گفتنی است این دیدار فردا از ساعت 19:15 در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه برگزار خواهد شد.