ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر حریف اماراتی

تیم فوتبال پرسپولیس با یک تغییر بزرگ به دیدار مقابل حریف اماراتی خود پا می گذارد ......

تیم فوتبال پرسپولیس با یک تغییر بزرگ به دیدار مقابل حریف اماراتی خود پا می گذارد.
  سرخپوشان پایتخت فرداشب (دوشنبه) از ساعت 20 در ابوظبی به دیدار مقابل الجزیره امارات می روند. بازی از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود و دو تیم به دنبال یافتن شانس صعود به مرحله یک چهارم نهایی هستند. 
در این بازی، پرسپولیس به احتمال زیاد با ترکیب اصلی و اسکلت شناخته شده اش به میدان می رود. 
علیرضا بیرانوند مثل همیشه شماره یک و دروازه بان تیم خواهد بود. کاپیتان سرخ ها اما در این بازی به علت محرومیت غایب است و از این رو، محمد انصاری از دفاع چپ به مرکز خط دفاع می آید تا جای خالی سیدجلال حسینی را پر کند. در کنار انصاری نیز، شجاع خلیل زاده بازی می کند. در سمت راست، شانس بازی برای صادق محرمی است و در سمت چپ، حسین ماهینی با بازوبند کاپیتانی به میدان می رود. 
یک خط جلوتر، کمال کامیابی نیا را در ترکیب می بینیم در کنار احمد نوراللهی که به گفته کادرفنی، شرایط بدنی و روانی بهتری نسبت به هفته های اول حضورش در پرسپولیس دارد. 
در فاز تهاجمی نیز، وحید امیری به عنوان وینگر چپ و فرشاد احمدزاده وینگر راست خواهند بود و اگر علی علیپور به شرایط بازی برسد، دوباره باید با سیامک نعمتی زوج سازی کند. 
این یازده نفر، ترکیب ابتدایی تیم را تشکیل خواهند داد مگر اینکه برانکو به یکباره قصد ایجاد تغییر بزرگی را در تیمش داشته باشد. 

تگ ها


پرسپولیس AFC Champions League فوتبال