ترکیب ‌احتمالی پرسپولیس برابر ماشین؛ دگرگون شده!

یحیی گل محمدی با توجه به مصدومیت و محرومیت چند مهره کلیدی‌اش با پرسپولیسی دگرگون شده در تبریز برابر ماشین سازی قرار خواهد گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرمربی سرخ‌ها با نسبت به پیش از تعطیلات کرونایی فوتبال ایران، ۱۰ مهره تیمش را اکنون در اختیار نخواهد داشت. در شرایطی که پیش از این محمد انصاری به دلیل عمل جراحی و بیرانوند هم به دلیل شروع قرارداد رسمی‌اش با انتورپ از همراهی این تیم محروم بودند، از سوی دیگر فسخ قرارداد با آنتونی استوکس و عدم بازگشت کریستین اوساگوآنا چهار غایب قطعی تیم را شکل داده بودند.

کمال کامیابی‌نیا نیز به دلیل اخراج برابر شاهین بوشهر در این جدال خواهد بود و وحید امیری نیز به دلیل کشیدگی همسترینگ قادر به همراهی تیم نخواهد بود و اکنون به این جمع باید محمد نادری، محسن ربیع خواه و امید عالیشاه را نیز اضافه کرد تا جمع غایبان پرسپولیس برابر ماشین سازی به ۹ نفر برسد.

این شرایط باعث خواهد شد تا ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر ماشین سازی را این نفرات شکل دهند.

حضور بوژیدار رادوشویچ درون درون اینبار با خط دفاعی دگرگون شده سرخ‌ها همراه خواهد بود.

سیدجلال حسینی بعد از دو هفته نیمکت نشینی به ترکیب اصلی بازخواهد گشت و خبر خوب برای یحیی گل محمدی شرایط مناسب شجاع خلیل زاده برای همراهی این تیم خواهد بود و به این ترتیب زوج دفاع میانی سرخ‌ها بار دیگر با حضور دو مدافع باتجربه شکل خواهد گرفت. محمدحسین کنعانی زادگان به سمت چپ خواهد رفت و تجربه جدیدی را پیش رو داشته باشد و در سمت راست نیز مهدی شیری به میدان می‌رود.

در خط میانی هم احمد نوراللهی اینبار یکی از سخت‌ترین تجربه‌ها خود را پیش رو خواهد داشت و در این بازی احتمالا سعید حسین‌پور جوان را در کنار خود خواهد دید. حسین پور در دوره برانکو و‌ محرومیت نقل و انتقالاتی فرصت بازی زیادی یافته بود اما بار دیگر به نیمکت دوخته شد. او که نمایش خوبی در دیدارهای تدارکاتی داشته، اکنون باید دید برابر ماشین سازی چه خواهد کرد.

سیامک نعمتی و بشار رسن و مهدی ترابی نیز در این بازی در خط میانی حاضر خواهند بود و ضمن بازیسازی این فرصت را دارند تا ضمن بالا بردن کیفیت تیم در خط میانی، به تناوب در خط هجومی تیم حضور یافته و به علیپور برای گلزنی کمک کنند.

ترکیب احتمالی:

بوژیدار رادوشوویچ
سیدجلال حسینی 
شجاع خلیل زاده
مهدی شیری
محمدحسین کنعانی زادگان
احمد نوراللهی
سعید حسین پور
سیامک نعمتی
بشار رسن
مهدی ترابی
علی علیپور

بیشتر بخوانید:
آخرین به‌روزرسانی کرونایی‌های استقلال
جلسه بامدادی بیرانوند با سرمربی تیم ملی فوتبال 
خیال راحت گل محمدی با بشار رسن در خط هافبک

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس ترکیب پرسپولیس پرسپولیس ماشین سازی ماشین سازی-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال