ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر پیکان

یحیی گل محمدی بعد از توقف تیمش برابر هوادار تهران، تغییراتی در ترکیب تیمش برای جدال مقابل پیکان در نظر گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پرسپولیس بعد از دومین تساوی پیاپی خود اکنون چشم به دیدار برابر پیکان دوخته و امیدوار است با برتری در این بازی شرایط بازگشت به جمع مدعیان برایش فراهم شود. 

سرمربی سرخ‌ها بعد از تساوی ۲-۲ مقابل هوادار تهران که با گل لحظات پایانی سیامک نعمتی همراه شد، اکنون برای جدال مقابل شاگردان مجتبی حسینی به دنبال تغییراتی در ترکیب اصلی تیمش است که مهمترین آن شاید بازگشت کاپیتان سیدجلال حسینی به قلب دفاعی این تیم باشد. 

حامد لک همانند چند دیدار اخیر سرخپوشان در دروازه این تیم حاضر خواهد شد. با سفر عجیب بوژیدار رادوشوویچ به کشورش اکنون حامد لک تقریبا بدون رقیب در ترکیب این تیم محسوب می‌شود و امیدوار است برابر پیکان با نمایشی موفق و ثبت کلین شیت، دریافت دو گل مقابل هوادار را به این شکل جبران کند. 

بازگشت سیدجلال حسینی به ترکیب این تیم بعد از هفته‌ها، مهمترین تغییر ترکیب سرخپوشان محسوب خواهد شد. کاپیتان سرخ‌ها که مدتی است به دلیل مصدومیت از ترکیب خارج بود، اکنون در قلب دفاعی در کنار علی نعمتی حاضر خواهد شد تا فرشاد فرجی علیرغم گلزنی در بازی قبلی این تیم، نیمکت نشین شود. 

مهدی شیری در سمت راست دفاعی و وحید امیری در سمت چپ دفاعی پرسپولیس در این بازی حاضر خواهند بود و باید دید با این ترکیب دفاعی اینبار چه عملکردی را به جا خواهند گذاشت. 

در خط میانی نیز مهمترین تغییر به نیمکت نشینی دوباره کمال کامیابی نیا مربوط است و محمد شریفی جوان جانشین این بازیکن شده است تا اتفاق جالب برای خط دفاعی حضور همزمان کامیابی نیا و اسدی روی نیمکت سرخ‌ها برابر پیکان باشد. میلاد سرلک دیگر بازیکن خط میانی سرخ‌ها در این بازی خواهد بود و امید عالیشاه و مهدی ترابی نیز دیگر نفرات این خط خواهند بود. ترابی که با مصدومیت مواجه شده بود، با تلاش کادرپزشکی و درخواست کادرفنی در این بازی به میدان خواهد رفت. 

در خط حمله نیز زوج مهدی عبدی و عیسی آل کثیر برابر پیکان قرار خواهند گرفت و امیدوارند بار دیگر به مسیر گلزنی بازگردند و بتوانند در مسیر نتیجه گیری تیم شرایط مناسبی را دنبال کنند. 


ترکیب احتمالی پرسپولیس

حامد لک
سیدجلال حسینی
وحید امیری
مهدی شیری
میلاد سرلک
محمد شریفی
مهدی ترابی
امید عالیشاه
مهدی عبدی
عیسی آل کثیر

دیدار دو تیم پرسپولیس و پیکان امروز از ساعت ۱۶ و در استادیوم دستگردی برگزار خواهد شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال