ترکیب احتمالی پرسپولیس/ در انتظار رونمایی از خریدهای زمستانی

پرسپولیس فردا در نخستین دیدار خود پس از تعطیلات بلندمدت لیگ در جام حذفی میهمان سپیدرود رشت خواهد بود....

پرسپولیس فردا در نخستین دیدار خود پس از تعطیلات بلندمدت لیگ در جام حذفی میهمان سپیدرود رشت خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا در نخستین بازی پس از تعطیلات بلندمدت زمستانی فوتبال ایران در رشت مقابل سپیدرود به میدان خواهد رفت و تلاش خواهد کرد تا با غلبه بر این تیم رشتی در مرحله یک چهارم نهایی حریف پدیده شود. پرسپولیس در غیاب تعداد زیادی از بازیکنان اصلی خود عازم رشت شده و حتی برخلاف اکثر بازی‌های فصل جاری، به جای 20 بازیکن با 18 بازیکن در لیست خود مقابل حریف سرخ‌پوش گیلانی خود قرار خواهد گرفت.
پرسپولیسی‌ها برای این بازی علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی و بشار رسن را به دلیل استراحت این بازیکنان پس از جام ملت‌ها در اختیار ندارند و حسین ماهینی، آدام همتی و محسن ربیع‌خواه نیز به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده‌اند. کمال کامیابی‌نیا نیز به دلیل محرومیت در این بازی حضور نخواهد داشت و سیدجلال حسینی مدافع میانی و کاپیتان باتجربه سرخ‌ها نیز شرایط نامشخصی برای این بازی دارد. با وجود این برانکو در بازی با سپیدرود برای نخستین بار می‌تواند از بازیکنان جدید پرسپولیس استفاده کند و حضور 3 خرید زمستانی پرسپولیس در ترکیب اصلی تا حدود زیادی قطعی است.
درون دروازه سرخ‌ها، در غیاب علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت و در خط دفاعی شجاع خلیل‌زاده در قلب خط دفاعی بازی خواهد کرد و به احتمال فراوان سیدجلال حسینی زوج وی در این بازی خواهد بود و در صورتی که وی به این بازی نرسد محمد نادری در پست مدافع میانی برای پرسپولیس به میدان خواهد رفت. در سمت راست خط دفاعی، مهدی شیری انتخاب اول برانکو خواهد بود و در سمت چپ نیز شایان مصلح در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد.
در خط میانی، احمد نوراللهی که به تازگی به تمرینات پرسپولیس ملحق شده شانس کمی برای حضور در ترکیب اصلی خواهد داشت و سیامک نعمتی به احتمال فراوان نخستین حضور خود در این پست را تجربه خواهد کرد، هر چند احتمال بازی کردن نوراللهی در این بازی صفر نخواهد بود و از سویی ممکن است با حضور نادری در دفاع چپ، مصلح در پست هافبک دفاعی مورد استفاده قرار بگیرد. سروش رفیعی نیز در این بازی در پست هافبک تهاجمی به میدان خواهد رفت و بازیساز اصلی سرخ‌ها در میانه میدان خواهد بود و مهدی شریفی و امید عالیشاه نیز در جناحین خط هافبک پرسپولیس بازی خواهند کرد.
در خط حمله نیز علی علیپور و ماریو بودیمیر گزینه‌های اصلی حضور در ترکیب اصلی خواهند بود. با توجه به وضعیت زمین چمن استادیوم سردار جنگل احتمالا پرسپولیس حساب ویژه‌ای روی توپ‌های بلند و توانایی‌های بودیمیر باز خواهد کرد و این مهاجم کروات که امروز مجوز بازی وی صادر شده به احتمال فراوان مقصد نهایی ارسال‌های بازیکنان پرسپولیس خواهد بود.
سرخ‌ها با احتمالات مذکور در این بازی ابوالضفل درویشوند، محمد نادری، احسان حسینی، سعید حسین‌پور، محمدامین اسدی، سعید کریمی  احمد نوراللهی را روی نیمکت ذخیره‌ها خواهند داشت.
گفتنی است این دیدار فردا از ساعت 15 در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار خواهد شد.