ترکیب احتمالی پرسپولیس/ در انتظار 4 تغییر

شجاع خلیل‌زاده، بشار رسن، ماریو بودیمیر و امید عالیشاه به احتمال فراوان فردا در ترکیب اصلی پرسپولیس حضور خواهند داشت....

شجاع خلیل‌زاده، بشار رسن، ماریو بودیمیر و امید عالیشاه به احتمال فراوان فردا در ترکیب اصلی پرسپولیس حضور خواهند داشت.

پرسپولیس در شرایطی به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت که احتمال چند تغییر در ترکیب این تیم نسبت به بازی هفته گذشته این تیم با فولاد خوزستان بالا خواهد بود. 
به گزارش خبرنگار مدال، پس از یک بازی پر تنش و سنگین مقابل فولاد، پرسپولیس فردا در شرایطی به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت که دوشنبه هفته آینده در جام حذفی باید با پدیده بازی کند و با توجه به این ترافیک بالای بازی‌ها قابل پیش‌بینی است که برانکو برای بازی با استقلال خوزستان از چند بازیکن ذخیره خود در ترکیب اصلی استفاده کند. این در حالی است که عملکرد فنی برخی بازیکنان پرسپولیس در بازی با فولاد نیز مورد انتقاد برانکو بوده و همین امر نیز ممکن است دلیل نیمکت‌نشینی برخی نفرات سرخ‌پوش در بازی فردا باشد.
برای بازی فردا، حضور علیرضا بیرانوند درون دروازه قابل پیش‌بینی است و با بازگشت شجاع خلیل‌زاده به قلب خط دفاعی، وی طوج سیدجلال حسینی خواهد بود تا محمد نادری پس از اولین حضور خود در ترکیب اصلی، بار دیگر به نیمکت ذخیره‌ها بازگردد. مهدی شیری و شایان مصلح نیز گزینه‌های برانکو برای بازی در کناره‌های خط دفاعی خواهند بود. 
در خط میانی، کمال کامیابی‌نیا باز هم در راس تدافعی بازی خواهد کرد و در سمت راست خط هافبک، مهدی ترابی شانس بالایی برای حضور در ترکیب اصلی خواهد داشت و به نظر می‌رسد سیامک نعمتی در این دیدار بازی را از روی نیمکت ذخیره‌ها آغاز خواهد کرد. در سمت چپ در غیاب نوراللهی محروم، امید عالیشاه شانس اول بازی در ترکیب اصلی خواهد بود و در راس تهاجمی لوزی خط هافبک سرخ‌ها، حضور رسن به جای رفیعی قابل پیش‌بینی است. در خط حمله حضور علیپور در ترکیب اصلی محتمل است و زوج وی در این دیدار ماریو بودیمیر خواهد بود تا این بازیکن کروات نخستین حضور خود در ترکیب اصلی را فردا مقابل استقلال خوزستان تجربه کند.
در چنین شرایطی با توجه به لیست 20 نفره اعلام شده از سوی باشگاه پرسپولیس، برانکو روی نیمکت، بوژیدار رادوشوویچ، ابوالفضل درویشوند، محمد نادری، محمداحسان حسینی، سعید حسین‌پور، سروش رفیعی، سعید کریمی، سیامک نعمتی و مهدی شریفی را در اختیار خواهد داشت.