ترکیب احتمالی پرسپولیس در برابر نفت MIS

پرسپولیس در حالی امروز به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود که بی شک بزرگترین غایب این تیم در بازی امروز یحیی گل محمد سرمربی آن ها است....

به گزارش"ورزش سه" پرسپولیس بعد از برد برابر صنعت نفت در هفته دوم رقابت های لیگ برتر کمی از استرس و فشار تساوی هفته اول خارج شد اما سومین بازی این تیم می تواند دشوارترین آن ها باشد چرا که پرسپولیس باید در مسجدسلیمان به مصاف نفت این شهر برود. 


پرسپولیسی ها علاوه بر اینکه باید به مصاف تیمی بروند که مجتبی حسینی دستیار سابق یحیی هدایت آن را به عهده دارد ، سرمربی تیمشان را به دلیل اخراج در بازی گذشته روی نیمکت نخواهند داشت و مسئولیت هدایت تیم در این بازی دشوار به عهده حمید مطهری است. با این وجود پرسپولیس برای اینکه در هفته های ابتدایی از کورس عقب نماند چاره ای جز کسب سه امتیاز این مسابقه دشوار نخواهد داشت.عملکرد حامد لک از زمان حضورش در ترکیب پرسپولیس به گونه ای بوده که کادرفنی تردیدی برای استفاده از او درون دروازه به خودش راه نمی دهد.


در دفاع میانی هم تا حدودی تکلیف مشخص است. تا زمانی که سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان مصدوم و محروم نباشند و پرسپولیس مدافع جدیدی را به خدمت نگیرد این دو در ترکیب اصلی بازی خواهند کرد چون یحیی عملا گزینه دیگری در این خط پس از جدایی شجاع ندارد.


در دفاع کناری اگر سیامک نعمتی به دفاع راست برنگردد و کماکان در خط میانی بازی کند آن وقت شیری مثل بازی قبل در این پست به میدان می رود و سعید آقایی هم دفاع چپ خواهد بود. کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی و میلاد سرک سه هافبک میانی هستند که یکی از آن ها احتمالا بازی را از روی نیمکت شروع خواهد کرد. 


احسان پهلوان نیز یکی از بازیکنانی است که توانسته جایگاه ثابتش را در ترکیب اصلی تیم به دست بیاورد. اگر بشار در ترکیب اصلی امروز به میدان برود آن وقت سیامک نعمتی ممکن است به دفاع راست منتقل شده و ترکیب تیم شباهت بیشتری به ترکیب لیگ قهرمانان پیدا خواهد کرد.


در خط حمله ترکیب مهدی عبدی و وحید امیری به میدان خواهند رفت مگر اینکه یحیی تصمیم بگیرد که در این بازی تغییری اساسی در این خط ایجاد کرده و مثلا آرمان رمضانی به جای عبدی به میدان برود.
هواداران پرسپولیس خیلی امیدوارند که در این بازی مهدی مهدیخانی مهاجم جدید تیم که از وارژدین کرواسی آمده است هم رونمایی کنند.

هواداران پرسپولیس می توانند نظراتشان درباره ترکیب احتمالی و همچنین ترکیب مدنظر و مورد علاقه خودشان را  زیر این متن ارسال کنند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس
حامد لک
سیدجلال حسینی
محمدحسین کنعانی زادگان
سعید آقایی
مهدی شیری(سیامک نعمتی)
کمال کامیابی نیا
احمد نوراللهی
احسان پهلوان
سیامک نعمتی (بشار رسن)
وحید امیری 
مهدی عبدی

تگ ها


پرسپولیس تهران