ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی 90

پرسپولیس در دربی به احتمال فراوان تنها با یک تغییر نسبت به بازی قبلی خود مقابل نفت آبادان به میدان خواهد رفت....

پرسپولیس در دربی به احتمال فراوان تنها با یک تغییر نسبت به بازی قبلی خود مقابل نفت آبادان به میدان خواهد رفت.

به گزارش مدال،پرسپولیس فردا در حساس ترین جدال خود در نیم فصل به مصاف استقلال خواهد رفت و به نظر می رسد کالدرون تنها با یک تغییر نسبت به بازی قبلی ترکیب تیمش را خواهد چید

بر این اساس بیرانوند اولین گزینه برای حضور درون دروازه است.در خط دفاع بی تردید مصدومیت سیدجلال حسینی بدترین خبری بود که از اردوی پرسپولیس به بیرون مخابره شد و با این وضعبت باز هم شاهد نقش آفرینی زوج خلیل زاده - کنعانی زادگان خواهیم بود که در بازی قبلی عملکرد خوبی داشتند.به ویژه کنعانی زادگان که در اولین بازی خود برای سرخ ها موفق به گلزنی هم شد.

 در سمت راست خط دفاعی،به نظر می اید مهدی شیری بازیکن تغییر ناپذیر کالدرون باشد و در منطقه چپ خط دفاعی نیز شانس بازی محمد انصاری بیشتر از محمد نادری است.
در خط میانی، پرسپولیس بار دیگر با 4 هافبک و با آرایش لوزی به میدان خواهد رفت. احمد نوراللهی در راس تدافعی حضور خواهد داشت. مهدی ترابی و سیامک نعمتی دو گزینه بازی در جناحین لوزی خط هافبک پرسپولیس خواهد بود و بشار رسن نیز پشت سر دو مهاجم تیمش بازی خواهد کرد.
علی علیپور و جونیور براندائو نیز دو مهاجم پرسپولیس در این بازی بزرگ خواهند بود.دو مهاجمی که فشار زیادی را برای گلزنی احساس میکنند و قطعا فردا روز سختی پیش رو خواهند داشت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

بیرانوند-مهدی شیری-کنعانی زادگان - خلیل زاده - انصاری - نورالهی - ترابی - نعمتی - بشار رسن - جونیور براندتئو و علی علیپور

بیشتربخوانید:

پرسپولیسی‌ها به اردو رفتند/ سیدجلال به هتل نرفت

 

 

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی 90 دربی هفته چهارم دربی 90 فوتبال