ترکیب احتمالی پرسپولیس در فینال لیگ

پرسپولیس در بازی فینال با یک تغییر اجباری در ترکیب خود به میدان خواهد رفت ......

پرسپولیس در بازی فینال با یک تغییر اجباری در ترکیب خود به میدان خواهد رفت.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا در فینال لیگ قهرمانان با یک تغییر اجباری در ترکیب خود به میدان خواهد رفت. سرخ‌ها، سیامک نعمتی را به دلیل محرومیت در این دیدار در اختیار ندارند تا با توجه به مصدومیت شدید امید عالیشاه، به احتمال فراوان آدم همتی در ترکیب اصلی پرسپولیس به میدان برود.
درون دروازه پرسپولیس، علیرضا بیرانوند در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت و سیدجلال حسینی و محمد انصاری دو مدافع میانی خواهند بود و شجاع خلیل‌زاده و شایان مصلح در جناحین خط دفاع بازی خواهند کرد. پرسپولیس نیاز به برد خواهد داشت و لذا قابل پیش‌بینی است که برانکو تیم را با آرایش 4-4-2 لوزی به زمین بفرستد و از محسن ربیع‌خواه در ترکیب خود بهره‌ای نبرد.
کمال کامیابی‌نیا در راس دفاعی خط هافبک پرسپولیس بازی خواهد کرد و آدم همتی و احمد نوراللهی دو هافبک کناری این تیم خواهند بود. بشار رسن نیز در راس تهاجمی لوزی خط هافبک پرسپولیس بازی خواهد کرد. گادوین منشا و علی علیپور نیز دو مهاجم پرسپولیس در این بازی خواهند بود.
برانکو روی نیمکت گزینه سرشناسی برای تعویض نخواهد داشت و روی نیمکت این تیم شاهد حضور بازیکنانی چون ربیع‌خواه، علوان‌زاده، طاهرخانی، حسین‌پور و چند جوان دیگر خواهیم بود.

تگ ها


پرسپولیس فوتبال