ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل الاهلی/ همان همیشگی!

پرسپولیس با ترکیبی قابل حدس مقابل الاهلی به میدان خواهد رفت....

پرسپولیس در شرایطی مقابل الاهلی به میدان خواهد رفت که ترکیب این تیم تغییر چندانی نسبت به آخرین بازی این تیم در لیگ برتر نخواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیسی‌ها روز گذشته مهم‌ترین جلسه تمرینی خود پیش از بازی با الاهلی را در دوبی برگزار کردند و برانکو به مرور برنامه‌های خود برای بازی با الاهلی را در این جلسه تمرینی پرداخت. پرسپولیس در شرایطی مقابل الاهلی قرار خواهد گرفت که برای صعود از گروه سوم این بازی‌ها نیاز به سه امتیاز این دیدار خواهد داشت و با توجه به برد بازی رفت، انگیزه بالایی برای کسب سه امتیاز این بازی خواهد داشت.
در ترکیب پرسپولیس حضور علیرضا بیرانوند درون دروازه قابل پیش‌بینی است و شجاع خلیل‌زاده، سیدجلال حسینی، مهدی شیری و محمد نادری نیز گزینه‌های برانکو برای حضور در خط دفاعی خواهند بود. شیری و نادری، مدافعین کناری پرسپولیس به خوبی در ترکیب پرسپولیس جا افتاده‌اند و سه ماه پس از حضور در پرسپولیس، عناصر جدانشدنی ترکیب این تیم هستند که در این میان نادری برخلاف شیری حضور فعالی در حملات پرسپولیس دارد و شیری عموما در فاز دفاعی کمک حال بازیکنان مرکزی پرسپولیس است.
در خط میانی، کمال کامیابی‌نیا هافبک تدافعی مرکزی پرسپولیس خواهد بود و احمد نوراللهی و مهدی ترابی در جناحین خط هافبک پرسپولیس بازی خواهند کرد. قابل انتظار است که به مانند بازی‌های قبل، ترابی و نوراللهی در جریان بازی به سمت مقابل بروند و با این تغییر جناح غالب پرسپولیس در حملات را تغییر دهند. ترابی حضور فعالی در حملات پرسپولیس دارد و بررسی نقشه‌های حرارتی بازی‌ها به خصوص در لیگ برتر نشان می‌دهد که هافبک چپ سرخ‌ها در خط حمله به موازات دو مهاجم پرسپولیس بازی می‌کند و این در حالی است که احمد نوراللهی در جناح مخالف وی، عملا هافبکی در میانه میدان است. بشار رسن نیز بازیساز میانه میدان پرسپولیس خواهد بود که با توجه به جریان بازی شعاع حرکتی بالایی در میانه میدان خواهد داشت.
در خط حمله نیز زوج سیامک نعمتی و علی علیپور در آغاز بازی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. علیپور و نعمتی نیز در طول بازی جای خود را عوض خواهند کرد که در این میان نعمتی بیشتر متمایل به حرکات عرضی خواهد بود و علیپور در کانال‌های طولی به دروازه الاهلی نزدیک خواهد شد.
در چنین شرایطی پرسپولیس بوژیدار رادوشوویچ، محسن ربیع‌خواه، امید عالیشاه، مهدی شریفی، سروش رفیعی، ماریو بودیمیر و آدم همتی نیمکت‌نشینان احتمالی پرسپولیس خواهند بود.
گفتنی است پرسپولیس از ساعت 20 دوشنبه در ورزشگاه آل مکتوم دوبی به مصاف الاهلی خواهد رفت.

 

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس پرسپولیس AFC Champions League فوتبال