ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل التعاون

یحیی گل محمدی برای دبل مقابل حریف عربستانی و صعود از این مرحله شاگردانش را مهیای جدال امشب کرده است....

به گزارش “ورزش سه”، بعد از پیروزی در دیدار رفت مقابل التعاون که سرخ‌ها را به جدول برگرداند، اکنون شاگردان یحیی گل محمدی با یک تغییر احتمالی پا به بازی برگشت خواهند گذاشت.

حامد لک بعد از نمایش درخشان در بازی قبلی و یک کلین شیت فوق العاده اکنون امیدوار به تکرار آن در بازی امشب خواهد بود و با پیراهن شماره ۸۱ بار دیگر در ترکیب اصلی حضور دارد.


ترکیب دفاعی پرسپولیس دستخوش تغییراتی شده و بازگشت سیدجلال حسینی به قلب دفاعی باعث شد تا شجاع خلیل زاده به سمت راست برود و کنعانی زادگان اینبار زوج کاپیتان سرخ‌ها شود و در سمت چپ نیز سعید آقایی حاضر خواهد شد.

احمد نوراللهی و میلاد سرلک بار دیگر زوج خط میانی سرخ ها را تشکیل خواهند داد و اینبار یحیی امیدوار است این دو با هماهنگی بیشتری برابر حریف به دنبال اجرای نقشه‌های کادرفنی باشند. بشار رسن و احسان پهلوان نیز وظیفه تهاجمی خط میانی را عهده‌دار خواهند بود.

آل کثیر که در بازی قبلی توانست نمایش جسورانه‌ای در اولین حضور خود در ترکیب به جا بگذارد، اینبار با انگیزه گلزنی و تکمیل نمایش قبلی پا به زمین خواهد گذاشت و در کنار وحید امیری به عنوان زوج خط حمله به میدان می‌رود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

حامد لک
شجاع خلیل زاده
سیدجلال حسینی
محمدحسین کنعانی زادگان
سعید آقایی
احمد نوراللهی
میلاد سرلک
بشار رسن
احسان پهلوان
عیسی آل کثیر
وحید امیری

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس تهران