ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل تراکتور/ بازگشت بیرو و نعمتی

پرسپولیس عصر فردا در شرایطی مقابل تراکتور به میدان خواهد رفت که احتمال دو تغییر در جمع نفرات اصلی این تیم زیاد خواهد بود....

پرسپولیس عصر فردا در شرایطی مقابل تراکتور به میدان خواهد رفت که احتمال دو تغییر در جمع نفرات اصلی این تیم زیاد خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته دوم لیگ برتر، پرسپولیس عصر فردا میهمان تراکتور خواهد بود. شاگردان کالدرون پس از کسب پیروزی در هفته نخست مقابل یکی از رقبای جدی خود در فصل جاری به میدان خواهند رفت و تلاش خواهند کرد با دست پر از تبریز به تهران بازگردند.
در ترکیب پرسپولیس، علیرضا بیرانوند جانشین بوژیدار رادوشوویچ خواهد شد و در خط دفاعی، سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده در عمق و مهدی شیری و محمد نادری در جناحین بازی خواهند کرد. در خط میانی سه نفره پرسپولیس، احمد نوراللهی هافبک تدافعی مرکزی خواهد بود و امید عالیشاه و وحید امیری در جناحین به میدان خواهند رفت.
در خط حمله نیز حضور سیامک نعمتی به جای امیر روستایی در سمت راست قابل پیش‌بینی است و مهدی ترابی در سمت چپ بازی خواهد کرد. علی علیپور نیز به مانند بازی هفته نخست در راس تهاجمی پرسپولیس بازی خواهد کرد.
گفتنی است این بازی از ساعت 17:30 فردا در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط:
ترکیب احتمالی تراکتور مقابل پرسپولیس/ خبری از فورچونه نیست