ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل داماش

پرسپولیس در غیاب چند بازیکن اصلی خود در فینال جام حذفی به میدان خواهد رفت....

پرسپولیس در شرایطی مقابل داماش به میدان خواهد رفت که چند بازیکن کلیدی این تیم در این دیدار حضور نخواهند داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا در آخرین بازی فصل خود در فینال جام حذفی مقابل داماش گیلانیان بازی خواهد کرد. شاگردان برانکو ایوانکوویچ در ایستگاه پایانی فصل پرترافیک خود مقابل تیم لیک دویی داماش برای فتح جام حذفی به میدان خواهند رفت و تلاش خواهند کرد تا در دومین جام مهم فصل نیز قهرمانی را از آن خود کنند.
پرسپولیس در این دیدار شجاع خلیل‌زاده و سروش رفیعی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت و بشار رسن، شایان مصلح، آدم همتی و محمد انصاری به دلیل مصدومیت این دیدار را از دست داده‌اند.
در ترکیب پرسپولیس حضور علیرضا بیرانوند درون دروازه قطعی است و بوژیدار رادوشوویچ و ابوالفضل درویشوند نیز به عنوان دروازه‌بان ذخیره روی نیمکت این تیم حضور خواهند داشت. در خط دفاعی، در غیاب شجاع خلیل‌زاده، محسن ربیع‌خواه و سیدجلال حسینی در قلب خط دفاعی بازی خواهند کرد و مهدی شیری و محمد نادری در جناحین خط دفاعی شانس بالایی برای حضور در ترکیب اصلی دارند.
داماش به احتمال فراوان بازی بسته‌ای مقابل پرسپولیس ارائه خواهد داد و با توجه به این موضوع از یک سو و غیبت رفیعی و رسن، پرسپولیس احتمالا باز هم با آرایش 2-4-4 خطی بازی خواهد کرد تا با استفاده از عرض زمین به دروازه داماش نزدیک شوند. در چنین شرایطی احمد نوراللهی و کمال کامیابی‌نیا در پست هافبک میانی بازی خواهند کرد و سیامک نعمتی و مهدی ترابی گزینه‌های اصلی برانکو در جناحین خط هافبک خواهند بود.
در خط حمله، علی علیپور باز هم در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد و امید عالیشاه نیز زوج احتمالی وی در این بازی خواهد بود.
در چنین شرایطی بازیکنانی چون حسین ماهینی، مهدی شریفی، ماریو بودیمیر، سعید کریمی و محمدامین اسدی گزینه‌های احتمالی ورود به زمین در جریان بازی برای پرسپولیس خواهند بود.
گفتنی است این بازی از ساعت 21 فردا در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز (فولاد آرنا) برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط:
پرسپولیس وارد اهواز شد/ استقبال 200 نفره
سوژه روز: آیا فوتبال برای برانکو مهندسی شده است؟/ ویدیو

تگ ها


پرسپولیس جام حذفی ایران پرسپولیس داماش فینال جام حذفی جام حذفی فوتبال ایران فینال جام حذفی ایران ترکیب احتمالی پرسپولیس جام حذفی فوتبال