ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن/در انتظار بازگشت نوراللهی و ترابی

پرسپولیس فردا مقابل ذوب‌آهن به میدان خواهد رفت....

شاگردان برانکو ایوانکوویچ از ساعت 18 فردا میهمان ذوب‌آهن خواهند بود.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا در دیداری از هفته بیست و ششم لیگ برتر مقابل ذوب‌آهن به میدان خواهد رفت. در اوج ترافیک بازی‌ها در روزهای پایانی فصل، پرسپولیس که آخرین بازی هفته بیست و پنجم را برگزار کرده بود در دیدار نخست هفته بیست و ششم به میدان خواهد رفت و در تلاش خواهد بود تا ضمن پیروزی مقابل ذوب‌آهن در این بازی خارج از خانه، به صدرنشینی خود در جدول لیگ برتر تداوم بخشد.
مطابق انتظار پرسپولیس با آرایش 2-4-4 لوزی بازی را آغاز خواهد کرد. درون دروازه علیرضا بیرانوند گزینه اول حضور در ترکیب اصلی خواهد بود و مقابل وی شجاع خلیل‌زاده و سیدجلال حسینی دو مدافع میانی خواهند بود. هدی شیری پس از استراحت در بازی با سایپا بار دیگر در سمت راست خط دفاع بازی خواهد کرد و محمد نادری باز هم مدافع چپ پرسپولیس خواهد بود.
 در خط میانی کمال کامیابی‌نیا هافبک تدافعی مرکزی سرخ‌ها خواهد بود و احمد نوراللهی و مهدی ترابی پس از غیبت در ترکیب اصلی پرسپولیس مقابل سایپا، بار دیگر در ترکیب اصلی این تیم در جناحین خط میانی بازی خواهند کرد. هافبک بازیساز ابهام اصلی ترکیب پرسپولیس است هر چند به نظر می‌رسد با توجه به ترافیک بازی‌ها و حضور کامل سروش رفیعی در بازی با سایپا، بشار رسن شانس بیشتری برای بازی در ترکیب اصلی پرسپولیس در بازی با ذوب‌آهن خواهد داشت.
در خط حمله نیز با غیبت ماریو بودیمیر، سیامک نعمتی در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد و زوج علی علیپور خواهد بود.
پرسپولیس برای این بازی شایان مصلح، ماریو بودیمیر، حسین ماهینی و محمد انصاری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و مطابق لیست اعلام شده و با توجه به ترکیب احتمالی، بازیکنانی چون بوژیدار رادوشوویچ، محمداحسان حسینی، آدم همتی، محسن ربیع‌خواه، امید عالیشاه، سروش رفیعی، مهدی شریفی، سعید کریمی و محمدامین اسدی روی نیمکت ذخیره‌ها در اختیار کادر فنی پرسپولیس خواهند بود.
گفتنی است دیدار پرسپولیس و ذوب‌آهن فردا از ساعت 18 در ورزشگاه فولادشهر برگزار خواهد شد.

 

تگ ها


پرسپولیس ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال