ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سایپا/ در انتظار بازگشت سروش و بودیمیر

پرسپولیس با چند تغییر مقابل سایپا به میدان خواهد رفت....

پرسپولیس با چند تغییر مقابل سایپا به میدان خواهد رفت.

پرسپولیس فردا مقابل سایپا بازی خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا در چارچوب دیداری از هفته بیست و پنجم لیگ برتر مقابل سایپا قرار خواهد گرفت. سرخ‌ها روزهای پرتراکمی را پشت سر می‌گذارند و تقریبا هر 4 روز یک بار در یک بازی رسمی به میدان می‌روند و همین موضوع باعث شده تا برخی بازیکنان این تیم دچار مصدومیت شوند تا جایی که احمد نوراللهی ستاره این روزهای پرسپولیس از لیست بازی با سایپا خط خورده و شایعاتی مبنی بر احتمال اینکه برانکو به چند بازیکن اصلی خود استراحت دهد این روزها به گوش می‌رسد.
نکته قابل پیش‌بینی بازی کردن پرسپولیس با همان آرایش 2-4-4 لوزی است. پرسپولیس با خط هافبک منعطف خود در سه بازی اخیر موفق به کسب پیروزی شده و در تلاش خواهد بود تا این روند را در بازی فردا نیز حفظ کند.
درون دروازه پرسپولیس، حضور علیرضا بیرانوند قابل پیش‌بینی است و مقابل وی شجاع خلیل‌زاده و سیدجلال حسینی دو مدافع میانی سرخ‌ها خواهند بود. مهدی شیری در سمت راست خط دفاعی و محمد نادری در سمت چپ خط دفاع گزینه‌های اول برانکو برای بازی در ترکیب اصلی محسوب می‌شوند.
کمال کامیابی‌نیا به مانند هفته‌های گذشته هافبک تدافعی مرکزی پرسپولیس خواهد بود و در سمت راست خط هافبک، بازی کردن سیامک نعمتی به جای احمد نوراللهی قابل پیش‌بینی است. در سمت چپ نیز مهدی ترابی برای نخستین بار مقابل تیم سابق خود به میدان خواهد رفت. در پست هافبک تهاجمی مرکزی نیز سروش رفیعی پس از استراحت در بازی با الاهلی، شانس بالایی برای حضور در ترکیب اصلی خواهد داشت.
در خط حمله نیز زوج علی علیپور و ماریو بودیمیر گزینه‌های نخست بازی در ترکیب اصلی پرسپولیس خواهند بود.
پرسپولیس برای این بازی حسین ماهینی، محمد انصاری، شایان مصلح و احمد نوراللهی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و امید عالیشاه به دلیل مسائل انضباطی از لیست این بازی خط خورده است.
گفتنی است این دیدار فردا از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.