ترکیب احتمالی‌‌‌ پرسپولیس‌‌‌ مقابل سپاهان

پرسپولیس در شرایطی مقابل سپاهان به میدان خواهد رفت که به احتمال فراوان شاهد تغییرات در ترکیب این تیم نخواهیم بود....

پرسپولیس در شرایطی مقابل سپاهان به میدان خواهد رفت که به احتمال فراوان شاهد تغییرات در ترکیب این تیم نخواهیم بود.

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا در حساس‌ترین بازی هفته میزبان سپاهان خواهد بود. قابل پیش‌بینی است که آرایش 2-4-4 لوزی سرخ‌ها در این دیدار تغییر نداشته باشد و پرسپولیسی‌ها بدون تغییر آرایش پایه خود در این بازی به میدان بروند.
درون دروازه حضور علیرضا بیرانوند قطعی است و در خط دفاع، در غیاب سیدجلال حسینی مصدوم، زوج شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان بازی خواهد کرد. در سمت راست خط دفاعی مهدی شیری گزینه اول کالدرون است با این حال ممکن است سرمربی آرژانتینی سرخ‌ها از سیامک نعمتی در این پست بهره بگیرد. در سمت چپ باز هم محمد انصاری در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت.
در خط میانی، احمد نوراللهی با بازوبند کاپیتانی در پست هافبک تدافعی مرکزی بازی خواهد کرد و در جناحین وی مهدی ترابی و سیامک نعمتی بازی خواهند کرد و وحید امیری در پست هافبک تهاجمی مرکزی به میدان خواهد رفت، هر چند با توجه به سبک بازی سرخ‌ها، محل بازی 3 هافبک تهاجمی این تیم به مراتب در طول بازی تغییر خواهد کرد. در صورتی که نعمتی در پست دفاع راست بازی کند بشار رسن شانس بالایی برای بازی در جمع بازیکنان اصلی خواهد داشت.
در خط حمله نیز شانس بازی جونیور براندائو و علی علیپور بالا خواهد بود و مهدی عبدی آلترناتیو اصلی این نفرات خواهد بود.
گفتنی است این بازی از ساعت 16:15 فردا در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید:
ترکیب‌‌ احتمالی‌‌‌ استقلال مقابل ذوب‌آهن

تگ ها


ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی پرسپولیس ترکیب پرسپولیس پرسپولیس پرسپولیس سپاهان سپاهان هفته پنجم لیگ نوزدهم هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران هفته پنجم لیگ برتر لیگ برتر ایران فوتبال