ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان بازگشت سیامک نعمتی و شایان مصل ......

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان
بازگشت سیامک نعمتی و شایان مصلح به ترکیب پرسپولیس بهترین خبر برای هواداران این تیم در آستانه دیدار با سپاهان خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا در دیداری معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر میهمان سپاهان خواهد بود. پرسپولیسی‌ها که طی هفته‌های اخیر با چندین مصدوم و محروم دیدارهای خود را برگزار کرده‌اند برای بازی با سپاهان سیامک نعمتی و شایان مصلح را در اختیار خواهند داشت و این خبر خوشحال‌کننده‌ای برای پرسپولیسی‌ها خواهد بود.
درون دروازه پرسپولیس، علیرضا بیرانوند حضور خواهد داشت و به دنبال هشتمین کلین‌شیت خود در دهمین بازی فصل خواهد بود. سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده دو مدافع این تیم خواهند بود سیامک نعمتی و شایان مصلح نیز با بازگشت از بند مصدومیت در کناره‌های خط دفاعی بازی خواهند کرد.
در خط میانی، کمال کامیابی‌نیا در راس دفاعی بازی خواهد کرد و احمد نوراللهی و امید عالیشاه نیز در جناحین خط هافبک بازی خواهند کرد که در این میان نوراللهی تمایل بیشتری به حضور در دفاع خواهد داشت و عالیشاه با آزادی بیشتری در فاز حمله حضور خواهند یافت. بشار رسن نیز در راس تهاجمی خط هافبک پرسپولیس بازی خواهد کرد.
به مانند 8 بازی اخیر لیگ، علی علیپور و گادوین منشا نیز در خط حمله پرسپولیس بازی خواهند کرد. بازیکنانی چون محسن ربیع‌خواه، آدم همتی، سعید حسین‌پور و محمدامین اسدی نیز گزینه‌های برانکو برای تعویض در جریان این بازی خواهند بود.